Zlatý kompas (2007)

Pěkně udělaná fantasy.Mě se to tehdy,když jsem to shlédl líbilo.Kniha byla výborná,film poutavě natočený.Proto nechápu tak nízké hodnocení.Někomu může připadat film bezduchý,ale to může být také tím,že mnohdy hodnotí film lidé jejichž žánrový zájem je jiný.

Joe Kidd (1972)

Clint má i lepší westerny,ale stále je to podle mého názoru jeden z nejlepších představitelů drsných chlapů tehdejších westernů.

Akta X - Můj boj 3 (2018) (epizoda)

Na tohle se měli tvůrci opravdu raději vykašlat.I ta jedna hvězda je nakonec asi moc.Mulder a Scullyová si snad i v posteli říkají příjmením jak Mach a Šebestová a nakonec spolu mají dokonce dítě co je nejdůležitější na světě.To už je opravdu moc.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Větší zoufalost jsem z české dílny dlouho neviděl a doufám,že znovu neuvidím.

Světová válka Z (2013)

Má to spád,napětí i dobrý příběh.Drsný příběh,který by klidně mohl být realitou.

Bezdružice (2015) (seriál) odpad!

Škoda slov.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Zřejmě proto,aby se ušetřilo,tak se většina filmu odehrává za velmi špatnému střihu v noci a ještě prší.Příběh by to by dobrý ale bohužel film je amatérsky zmršený.

Mise Condor (2016) odpad!

Tak Seagal opět mimo a zato se realizuje zoufalec Messner.Steven už by neměl lézt do žádného akčňáku,protože s tou jeho postavou je už jako akční hrdina dost trapnej.

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

To doslova tragédie.V té nemocnici může každý zřejmě všechno.Na urgentu pacoše přijmou i se zaraženými prdy a ještě mu udělají komplexní vyšetření.Provádí se tam operace mozku jako by šlo o nějakou prkotinu.Oni tam mají snad asi i vlastní atomovou elektrárnu a IKEM je proti nim pouze trapný lazaret.S takovou blbostí Prima přijde jako asi s nekonečným seriálem.Příbuzní pacošů si můžou kam chtějí třeba i na operační sál uprostřed operace.Kdyby byl v nějaké nemocnici skutečně takový bordel,museli by jí dávno zavřít.