X-Men: Apokalypsa (2016)

Není to tak špatný film.Pokud se někomu nelíbil,tak zřejmě jen proto,že to není jeho žánr a tudíž by ho neměl hodnotit podle svého úsudku,ale podle technického provedení a případně také příběh samotný.Někteří rádoby odborníci co čumí prakticky na cokoliv jsou od skutečně objektivního hodnocení na kilometry daleko.Podle mého názoru sice trochu slabší příběh co si tak trochu půjčuje odjinud,ale po technické stránce je provedeno dobře.A o to tu jde,aby byl film když už má slabší obsah,alespoň po vizuální stránce koukatelný a to tento film je.Takže za mě dobrý.Nenudil jsem se.

MOST! (2019) (seriál)

Seriál je vtipný,má spád.Je to velmi dobrá oddychovka.Povedené dílko,nelíbit se to může jen někomu kdo nechápe dvojsmysly a to,že tvůrci si vlastně dělají srandu ze spousty nešvarů,které jsou v české společnosti zakořeněny.

Věc (1982)

Neuvěřitelně atmosféricky natočený horor.Jeden by klidně uvěřil,že se to stalo.Poprvé jsem ho viděl ještě s Hejmovým překladem v 17ti letech a byl jsem z něho doslova nadšený.Na tu dobu vzniku mistrovské dílo,ale je to jeden z nejlepších hororů dodnes.

Souboj bájných tvorů (2012) (TV film) odpad!

Zoufalost kanaďanů tedy dospěla v tomto oboru tak daleko,že zřejmě zašli pro radu do jedné z "velkolepých" filmových společností jako jsou Syfy,nebo Asylum,které jsou na takové filmové odpady přímo odborníci.Není mi totiž jinak jasné,jak by sami mohli natočit tak stejný "klenot".

Legenda o strážci hrobky (2018)

Docela se na to dalo koukat.Takové normální béčko ovšem příběh samotný je slabota,ovšem tři hvězdy za efekty,které jsou na béčko dost dobré.

Země plná příšer (2008) odpad!

Opět sračka všech sraček.Tohle může zaujmout snad jen slabomyslné jedince s IQ houpacího koně

Bitva o Los Angeles (2011) odpad!

No řekl bych,že plakát k tomuto filmu stál víc,než samotný film.Ten kdo dělal ten plakát by ten film zřejmě natočil líp.Ale zase na druhou stranu Asylum nijak nepřekvapilo,prostě jejich klasika,levná a podle toho i špatná.

Bony a klid 2 (2014) odpad!

Parádní jednička,katastrofální dvojka.Olmere na tohle ses měl raději vysrat než to natočit.

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Duo Borhyová Koranteng tam zřejmě budou až do důchodu a až natáhnou brka,tak budou vycpaní a zavěšení ve vstupní hale tv Nova,jako nejdéle sloužící moderátoři zpráv v historii televize u nás.Oni dva jsou neschopní dělat v terénu,tak holt co s nima,že.

Scooby-Doo (2002)

Dobré masky,dobré digitální triky.Myslím,že tohle dílko převedené z kreslené formy do hrané se docela povedlo.