Karel je Gott (2019) (seriál) odpad!

Z mého pohledu naprosto zbytečný dokument.Gott sice už léta otvírá akorát hubu na playback,ale všichni i za tento podvod na diváky furt oslavují a diváci mu to zřejmě stále žerou.Zřejmě něčí snaha ještě na závěr zvednout jeho popularitu a cenu.

Karel Gott 70 (2009) (koncert) odpad!

Každý i ten nejblbější Gottův fanda snad ví,že jeho idol už dávno není schopen zapívat ani 2 písně,protože to prostě neudýchá.A protože je přímo chorobně závislý na popularitě,tak prostě nedovede říct: " končím už na to nemám".Tak bude všechny naivně oblbovat,že ty koncerty jsou furt zpívané naživo.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Tady je zbytečné se rozepisovat,jelikož bych jen opakoval co tu jiní již napsali.Ti co tomuto žánru nehoví,nebo ještě hůře,nerozumí,ti by toto dílo ani neměli hodnotit,protože nehodnotí tím pádem objektivně.

Kröd Mändoon and the Flaming Sword of Fire (2009) (seriál)

Zoufalost,zoufalost a jen a znova zoufalost.Pro nedozrálé bubescenty dobré.Ti to ohodnotí zřejmě vysoko,ale tady je pomalu škoda slov a pomalu i škoda hvězd.

Vetřelec (1979)

Geniálně natočené,hustá atmosféra a naprosto chytlavý děj filmu,to celé je prostě neuvěřitelně bezvadně zpracovaný sci-fi horor,který i bez digitálních efektů dorazil na vrchol filmového mistrovství.

Na špatné straně hlavně (2016)

Seagal byl kdysi můj oblíbený herec,ale bohužel s postupujícími lety a kily,které se podepsaly na jeho tělesných proporcích se také zhoršuje kvalita filmů v kterých hraje.Bohužel už dávno neexceluje jako dřív,ale jen trapně tlačí svůj břich před sebou a kdykoliv je nějaká akce,tak už ho povětšinou kamera nezabírá,jak tomu bylo dřív v celku,aby bylo vidět,že je to právě on kdo si s padoucha udělal hadr na podlahu,ale je to tak sestříhané,že jsou vidět sice ruce co rozdávají údery,ale ne on celý.Proč?No protože na to už bohužel používá dublera.Nabídky už asi nejsou co bývaly a tak bere asi cokoliv.A je to hustý,protože jsou to stále horší filmy.Já jen čekám,kdy vezme nabídku od Asylum,nebo Syfy.To už bude jeho pohřeb.Stevene raději už se na filmování vykašli a jdi do parku na lavičku krmit holuby,tam se aspoň nebudeš ztrapňovat.

Konečná (2013)

Arni umí prostě stárnout a nebojí se i roli starého chlapa.Film má spád a Arnimu ta role sedí.

Elitní zabiják (2014)

Willis je stále trapnější.Nejen že zřejmě až do smrti bude hrát ty nepřemožitelné akční hrdiny,kteří tradičně v jeho stylu zbroceni krví pomalu od hlavy až k patě čelí přesile nepřátel,aby jako vždy z toho vyšel jako naprostý vítěz,že by se mohl i Chuck Norris stydět,ale on už začal na stará kolena hrát v béčkových hovadinách s trapným scénářem.Bruci jdi do důchodu a běž hrát loutkové divadlo.

Hrůzná minulost (2012)

No docela pěkná duchařina.Ten kdo u tohohle filmu usnul,musel být leda ožralý.A ten kdo tohle hodnotí jako odpad,by se měl pro příště dívat akorát na Perníkovou chaloupku a nezkoušet pochopit film pro dospělé.Za mě dobře odvedená práce.

Doupě vlků (2014)

Vlkodlačí příběh,sice trochu ohrané téma,ale dá se na to koukat.Masky docela ujdou,triky taky.Sice je to lacinější v rozpočtu než Stmívání,ale zato rozhodně zábavnější.