Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Willis je s touto postavou už víc než trapný.Ve všech Smrtonosných pastí byla spousta naprostých nesmyslů.Willis si navíc libuje v rolích,kde je co nejvíce zbrocen krví a čelí pokud možno malé armádě úplně sám.Kde kdo si dělá srandu z Chucka Norrise,ale Willis si ve všech svých filmech stále a pořád hraje na neporazitelného,který se pomalu koupe ve vlastní krvi,ale on nikdy neumírá,nikdy nemine cíl a nikdy nevykrvácí jako kdyby sebou vždycky tahal ještě celou transfuzní stanici.Další nastavovaná kaše Smrtonosné pasti,další nezlomný John.Totálně ohraná řekl bych až béčková šaráda.A ze všech pastí nejslabší.Willisi už se na ty své superhrdiny vyser a zkus taky konečně ve filmu i umřít.Tohle se opravdu může líbit jen naprostému zoufalci.

Bony a klid (1987)

Jo starý 80. léta.Bylo mi tak o dva roky míň co Potměšilovi,ale tahle zkušenost hlavně s tím kriminálem na konci mě naštěstí minula.Film bezvadně natočenej a hudba do něj seděla jak zadek na nočník.Divím se,že to vůbec tehdy Olmerovi pustili do kin.I když ono to mělo mít i ten výchovnej dopad,že každý kdo bude takto žít a porušovat zákon o devizovém hospodářsví a nebude chtít pracovat,na toho dopadne ruka zákona a skončí v base.No asi proto mu to prošlo,protože kdyby ukázal,že to tak ve většině případů tak neskončilo,protože soudci i prokurátoři byli podmazaní,tak by těžko takový film šel do kin,ale spíš do trezoru.

Kluk od vedle (2015)

Stará padesátiletá Lopezka se spustí s mladým smrádětem a pak se akorát nestačí divit co v něm probudila.Slabé a jako horor se to teda nazvat nedá.Pro zoufalce co mu stačí málo to bude asi pecka,ale normálně to ani nestojí za to.Tohle bohatě stačí shlédnout za život jednou.

Stigmata (1999)

Hororem bych to rozhodně nenazval.Není čeho se tam bát.Spíš mysteriozní by tomuto snímku přiléhalo víc.Ovšem koho tento typ filmů s náboženským motivem nebere,může si ho klidně nechat ujít.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Stallone se holt zhlédnul v pozici scénáristy a zřejmě by chtěl udělat z Postradatelných drahý akční seriál.No dlužno říct,že měl zůstat u dvojky,protože trojka je prostě jen taková křeč,trapný pokus o zopakování úspěchu.Sly už je na stará kolena zřejmě trochu senilní.A divím se těm ostatním,že do takové zoufalosti šli.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Velmi dobře natčeno.Jen jsem nikdy nepochopil proč Tolkien zvolil pro ten úkol nést prsten do hory Osudu tak neschopného idiota jakým bezesporu Frodo byl.Vždyť bez Sama Křepelky by se tam nikdy nedostal a naopak Sam by to bez toho blba Froda v pohodě zvládl.Ale jinak klobouk dolu.Tak rozsáhlou trilogii dokázat tak poutavě natočit to chce opravdu pořádný kus kumštu.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Zvláštní,že je mnohdy ta nejdůležitější postava ta nejblbější a doprovází jí stejný blb.Hlavní hrdinka je hloupá slepice a její obrýlený kamarád je na tom s inteligencí stejně.Trikově dobré,ale nesympatická hlavní postava to svou hloupostí naprosto kazí.Příběh je slabý a předvídatelný.

Rychlejší než smrt (1995)

Vždycky to tak vypadalo,že dobré westerny se přestaly točit v polovině sedmdesátých let,protože fakt je ten,že ty co se natočily potom,stály až na pár vyjímek za prd.No a jednou z těch vyjímek je tato.Má to dobrý scénář i obsazení a má to spád.