Štiky (2018) (pořad) odpad!

Nechápu jak mohla Prima na něco tak ubohého přistoupit a že protagonisté tohoto dílka ještě za to dostali zaplaceno. Když se někdo chce ztrapňovat před národem, je to jeho věc, ale zadarmo a né mít za to ještě zaplaceno. Štiky by měli vysílat tak po půlnoci, aby tím nekazili televizní nabídku. Prima u mě dost upadla, tím že takový výpotek vůbec natočila. Rodina debilů v reality show, tak by se to mělo jmenovat.

Temné stíny (2012)

Zdařilá Burtonova horor-komedie.Jako vždy trochu ujetá postava upíra v podání Johnyho Deppa nezklamala.

Vetřelec ³ (1992)

Slabší než díly předchozí,ale pořád to ještě jde.Myslím ale,že tady už to mělo skončit

Mamma Mia! (2008)

Zoufalost sama.Nebýt písní od ABBy,nebylo by to ani poslouchatelné.Scénář katastrofální nechápu jak do tohohle mohla taková herečka jako je Meryl Streep vlízt

Rio Bravo (1959)

Film pěkně natočený.Wayne si i v důchodovském věku furt hrál rád na drsňáky Západu a i v tomto filmu už působí dost uschle a i víceméně trapně,prostě je tu vidět,že už má nejlepší léta za sebou,ale na ty čtyři hvězdy to ještě je i když je tento jeho western z těch slabších.

Ohnivý kuře (2016) (seriál)

Zoufalost,která spadla do trapného stereotypu.Dslší zřejmě nekonečný seriál.Jednu hvězdu za ty recepty na konci.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Vyjadřování není jen o vulgarismech.Mluvnice primitivního dlaždiče

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Je to docela povedeně udělaný příběh.Jeníček a Mařenka a jak to s nimi bylo dál.Zkrátka to co už v té klasické pohádce nebylo.Mě se to docela líbilo.Čarodějnice byly suprově hnusné.