Bitevní loď (2012)

Sci-fi filmy se mi líbí a tenhle je sice průměrný,ale není tak špatný.Dívat se na to dalo co víc říct,patří to do kategorie koukatelných filmů.Ten koho fanstatický žánr nebere to samozřejmě příliš nenadchne.

Hobit: Bitva pěti armád (2014)

Lístek drahej jak prase,ale docela to stálo za to.PJ se ukázal opět jako režisér mega scén nešetřil na digi efektech a i masky jako vždy super.Jestli se někomu nelíbí,že se v těchto filmech moc nehledí na dodržování fyzikálních zákonů,tak ať se na to nekoukají.Je to pohádka a tam je dovoleno vše.Draci ani skřeti taky normálně neexistují,tak proč by měli dodržovat zákony fyziky.Tyhle tzv. artové kritiky bych nacpal do hajzlu a spláchnul za nimi.Sami by nestačili ani na koukatelné domácí video,ale tady budou držkovat a fundovaně hodnotit.P.J. odvedl skvělou práci a komu se to nelíbí ať si prdel políbí.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Já si nemůžu pomoct,ale mě se tyhle filmy od Jacksona líbí.Jsou tam pěkné digitální efekty a děj pěkně odsýpá.Já se ani u druhého pokračování Hobita nenudil.Za mě je to pěkná podívaná a dobře natočená.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Viděl jsem to tehdy na netu ještě bez dabingu a super.Jackson opět nezklamal.Masky bezvadné,děj má spád a v mezích možností se drží předlohy.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Kravina neuvěřitelného kalibru.Robertsová bere koukám vše co jí nabídnou.Taky tahle herečka nikdy nebyla a nebude zárukou dobrého filmu.Tento film je naprosto o ničem.Nebyl jsem schopný ho dokoukat až dokonce.Nuda s přehnanou stopáží.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Velmi působivě natočený seriál s dokonalýma maskama.Dost dobře vytvořená depresívní atmosféra.Jediné co mi tam vadilo,ale patřilo to tam,byla šerifova manželka,byla to děsná kráva,která furt nevěděla co vlastně chce a ta herečka sama mi byla taky dost nesympatická.Jinak super hororový seriál.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad) odpad!

Stále se nepřestávám divit kolik dementů se najde a vyhodí hromadu peněz za hovor,jen aby svlíknul nějakou vyžilou striptérku.Tahle soutěž je jen na odrbávání lidí.Kráva tam řve volejte,volejte,nespěte a když to člověk prý zkusí,tak ho nechají za 90Kč za minutu poslouchat akorát plky z automatu dost dlouho na to,aby z něj vyždímali hromadu peněz za hovor a pak ho stejně do studia nespojí s tím,že jeho hovor nebyl náhodně vybrán a že to může zkusit znovu.Maník provolá třeba 800 aby se pak dozvěděl,že vyhrál třeba sluchátka za 500,nebo dokonce nic.

Jezero 3 (2010) (TV film) odpad!

Neuvěřitelná kravina s příšerně zpracovanými animacemi.Tak špatně odvedenou práci na efektech jsem dlouho neviděl.Nekoukatelné!

Nultá hodina (2013) (seriál)

Docela dobře natočené.Kdo hledá furt nějakou akci,bude zklamán,kdo má rád díla s nádechem mystiky,bude spokojen.Mě se to velmi líbilo teď před posledním dílem můžu říct,že to byl velice povedený seriál.

Tváře v davu (2011)

Dobře natočená kriminálka se smutným koncem.Hlavní postava učitelky byla zahrána Millou Jovovich pěkně přesvědčivě.Film mě skutečně bavil od začátku do konce.