Kukuřičné děti 5: Pole teroru (1998)

První kukuřičné děti za shlédnutí stály.Povedený horůrek, ale s přibývajícími dalšimi díly je to už naprostá zoufalost.

Kurýr 3 (2008)

Už příliš nastavovaná kaše. Oproti Kurýr 1 tohle už je jen slabý odvar. Divím se, že do toho Jason Statham vůbec šel.

Dr. House (2004) (seriál)

Bohužel to už začíná být dost ohrané. Vlastně je to furt o jednom-hledání příčiny zdravotních problémů různých pacientů.To by mohli tvůrci pokračovat třeba až do dvacáté řady. Myslím, že v nejlepším je třeba skončit. První řada šla, druhou jsem ještě přežil, ale dál už je to fakt nuda a nic nového.

Čertova nevěsta (2011)

Já bych to nehodnotil tak zle. Sice to patří k těm slabším počinům Zdeňka Trošky, ale tak úplně hrozné to zas nebylo. S jinými jeho pohádkami se to sice moc srovnat nedalo, chyběla tomu šťáva, byla tam hluchá místa a děj se trochu táhnul, ale dívat se na to dalo.

Star Trek (2009)

Původní seriál Star Trek mě moc nebral a taky jsem ho ani neviděl celý.Prostě mě dost nudil,ale tohle se mi docela i líbilo.

Cesty domů (2010) (seriál) odpad!

Tento seriál se dle TV prima prý velmi dobře chytil a má i slušnou sledovanost. Nevím kde tohle vzali, ale kohokoliv jsem se zeptal co na tuhle blbinu říká, tak že je to děsný výblitek. Mě osobně stačilo shlédnout jeden díl.

Podraz (2011)

Bruce Willis a jeho ústup ze slávy. Pokud se začne častěji objevovat v takových béčkových slátaninách, tak to ať jde raději prodávat hamburgery.

Ledová apokalypsa (2011) (TV film)

Ale jo šlo to. Na tv film to bylo docela dobré,ale chtělo to více financí a ještě si s tím trochu pohrát. Ale je to ten typ filmů co stačí vidět jednou za pár let.

Hostel III (2011)

Už první Hostel byla neskutečná hovadina,no a další díly v tom jen pokračují.Jako by si tvůrci snad aspoň ve filmu plnili své zvrácené touhy.

To byl náš hit (2011) (pořad) odpad!

To jak dokáže někdo naprosto zničit svým novým pojetím pěkný starý hit, mě tento pořad dost naštval. Po odzpívání starých hitů některými kolikrát rádoby umělci, se mi chtělo zvracet a pokud by takový původní hit byl skutečně nazpíván tak, jak to někteří protagonisté udělali, nestal by se zřejmě vůbec hitem, protože nestačí jen pěkný text a dobrá hudba, ale i to pěkně podat. A některým se podařil pravý opak, tedy z hitu udělat paskvil.