Obří sopka (2011) (TV film) odpad!

Demence s kterou si scenárista zjednodušil děj filmu o rady z budoucnosti, tak to mě dokonale dostalo. Efekty katastrofální, dialogy debilní. Tento výpotek nezaslouží ani jednu hvězdičku.

Oprah show (1986) (pořad) odpad!

Americká stupidita pro emancipované vylízané američanky.

Nováci (1995) (seriál) odpad!

Něco tak hloupého až stupidního může vypotit snad opravdu akorát naše slavná televize Nova.

Rady ptáka Loskutáka (2001) (pořad) odpad!

Pořad kde Gondíková stále dokazuje,že naprosto vypatlaná a pro normální soužití zřejmě naprosto nepoužitelná.Nebýt jejího bratra,tak zřejmě se svou neschopností dřepí akorát tak někde v kanclu.

Volejte Novu (2003) (pořad) odpad!

Sebeukájecí pořad televize Nova,kde se člověk dozví akorát to,jak "inteligentní" diváky tato dementní televize má.

Ruiny (2008)

Knižní předloha byla jako většinou,lepší.Akorát,že tady si filmaři konec upravili naprosto po svém,protože v knize všichni do jednoho umírají na tom podivném pahorku a ve filmu se jeden zachrání.Jinak docela dobrý film.Nenudil jsem se.

Život zvířat (2008) odpad!

Neuvěřitelná hloupost. Škoda stráveného času. Vydržel jsem se dívat sice celý film, ale víckrát už proboha ne.

Rumah Dara (2009) odpad!

Neuvěřitelná hovadina s naprosto nelogickým a nepravděpodobným chováním budoucích obětí zvrácené rodiny. Je vidět, že tyto země se mají ještě hodně co učit jak by měl vypadat aspoň trochu koukatelný horor. Naprosta absence hudby, mizerný děj a doslova amatérské výkony herců, kteří šíleně přehrávali, z tohoto filmu dělá naprostý odpad.

Kazatel smrti (2007)

Blbina na entou.Vidlácká komunita a všeobecně pošahaný děj.Strašák měl děsit,ale nějak to na mě nefungovalo.Slabé 2 **.

Noc hrůzy (2011)

No podle mého názoru to rozhodně komedie není. Spadá to jednoznačně do žánru horor.K smíchu jako celek tento film může připadat snad jen mentálně zaostalému. Těch pár vtipných hlášek z toho tedy určitě komedii nedělá. Dobrá půlka filmu se odehrává v noci a místy pro tmu není ani nic vidět.Ale jinak docela to ujde.