Ztraceni ve vesmíru (1998)

Sice dost jednoduché téma,ale vizuálně docela povedené.Ta tvář byla vlastně takovou vizí budoucnosti,že se něco takového na Marsu objevilo a že by to mohlo být realné.No docela pěkně vymyšlené.Dá se to,pro fanoušky scifi je to docela fajn podívaná,ale nelze od toho čekat nějakou hlubší myšlenku.Ta se tam snaží být,ale není.

Ztracen ve vesmíru (2011)

Docela stísňující drama o astronautovi z budoucnosti,který pracuje sám na ISS a po náhlé ztrátě kontaktu se Zemí se musí vyrovnat s realitou stále a narůstající,že ho odtamtud nikdo už asi nedostane,protože na Zemi se stal nijak nedefinovaný problém.Depresívní a zároveň dost zajímavé.Výkon hlavního hrdiny je dost dobrý,ale není to opravdu nic pro ty co čekají nějakou akci.Tohle spíš psycholpgické scifi drama,kde nelze očekávat akci,spíš si z toho vzít ponaučení,že tohle by mohla být jednou realita.

Prometheus (2012)

Je to hlavně pro příznivce scifi kde není důležité vidět potoky krve s vetřelci v hlavní roli.Ostatní budou zklamaní.Mě se film líbil.

Piráti! (2012)

Tihle plastelíňáci mě nepřestanou nikdy bavit.Doporučuji jako dobrou oddychovku.Prostředí s pomocí digitální animace opravdu působí skvěle,s tím naprosto souhlasím.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Opět to nemá chybu,je to vtipné,děj má spád no prostě já se u toho rozhodně nenudil.Krysoveverka splnila svoji roli a odstartovala nezvratné změny a tím i kopec srandy.

Tři mušketýři (2011)

Tak takhle zbastlit originál, to je teda síla. Předloha jako by neexistovala jsou zde pouze použity jména hlavních postav, ale jinak je to teda spíš nějaká parodie na historické filmy. Škoda času. Prostě blbost na entou. Je to sledovatelné jedině jako akční podívaná a člověk nesmí myslet na Dumasovu předlohu, protože s tou to vskutku nemá nic společného.

Hněv Titánů (2012)

Rozhodně lepší než jednička. Zajímavější příběh a pěkná digitální podívaná. Myslím si, že je to skvělé pokračování. V jedničce vypadala Medúza jako nějaká modelka a vůbec příbeh byl dost slabý. Toto pokračování je sice hodně závislé na počítačových efektech, ale je prostě lepší.

Ghost Rider 2 (2011)

Velmi slabá nastavená kaše. Na jedničku to nemá ani náhodou. Místy dost blbá kamera a děj je opravdu dost jednoduchý. Docela škoda peněz za kino.

Železná lady (2011)

Opět důkaz, že oceněnění filmu Oskarem v USA ještě neznamená odpovídající kvalitu. Slabý a naprosto zbytečný film.

Vteřiny před koncem světa (2008) odpad!

Další americká zhovadilost od Asylumu o tom jak jeden jediný voják a samozřejmě jak jinak než že američan, dokáže zachránit celé lidstvo. Nejen, že je tento film neuvěřitelně amatérsky natočený, ale on je i amatérsky odehraný. Společnost Asylum by měla mít zákaz své produkty vůbec někde nabízet. Spíše bych její filmy pouštěl za trest. Tedy můj verdikt je: opět ztráta času.