Země ztracených (2009)

3 hvězdy za občas docela vtipné hlášky,jinak dost naivní masky a děj.

Proud času (2003)

Knižní předloha byla vynikající,nemůže to ovšem přesvědčit někoho,jehož "šálek kávy" tenhle žánr není,to je samozřejmé,proto i hodnocení některých může být tímto dost ovlivněno.Já jsem čekal, jak většinou bývá,že film zdaleka nedosáhne kvalit své knižní předlohy,ale tentokrát se to docela povedlo a bylo to příjemné překvapení.

Odcházení (2011) odpad!

Havel měl zůstat u divadla,tohle byla hrůza.

Steven Seagal - Muž zákona (2009) (pořad)

Škoda,Seagal padá doslova až na dno.Jeho filmy byly svého času dost dobré,ale je vidět,že doba jeho slávy a dobrých filmů už zřejmě definitivně skončila.Nečekal jsem,že zrovna on skončí v trapné a laciné TV-Reality show.Jedna hvězda z milosti.Víc bohužel nemůžu.Není za co.

Závrať (2009)

U takového filmu nelze hledat logiku,protože o tu tam vůbec nejde,tam jde jen o co nejvíce obětí nějakých psychopatů-jednoho,či více to je jedno.Prostě normální vyvražďovačka.Vypadá jako by to bylo opět brané přes kopírák,protože tyhle filmy jsou bohužel všechny stejné.Skupina lidí někde v přírodě a jeden či více pošuků co si libují v zabíjení na všechny způsoby.Na jedno podívání to postačí.Prostě běžný průměr v téhle kategorii laciných thriller-hororů.Akorát je to tentokrát z produkce Francie a ne jak je člověk už zvyklý,že tyto filmy jsou většinou z USA.

Apokalypsa (1979)

Vzhledem k tomu,že nejsem zrovna na větvi z válečných filmů a zvlášť ne těch z Vietnamu,nebyl jsem odvázaný ani z tohoto snímku,který jsem shlédl na doporučení.Nemůžu si pomoct,ale všechny tyhle filmy z války ve Vietnamu mi připadají na jedno brdo.Francis Ford Coppola je velmi dobrý režisér,ale ani tak mě tohle dílo nepřesvědčilo o nějaké své vyjímečnosti.Tohle byl z mého pohledu prostý průměr mezi válečnými filmy.Navíc nevím jak pro koho,ale pro mě počet Oscarů ještě není zárukou dobrého filmu.

Americká kletba (2005)

Americká pohádka.Pokud je tohle podle něčího vyprávění a bráno vážně za skutečnost,tak toho co tohle údajně zažil bych poslal na psychiatrii a ty,kteří mu to uvěřili,rovněž.Příběh okoukaný a dost hloupý.Mám sice tento žánr rád,ale ne vše se jak vidno povede.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Na to jakou tenhle film měl reklamu,to je bída.Nudné pasáže a myslím si,že ani kniha není nijak fascinující.Tom Hanks to rozhodně zachránit nemohl i když je to dobrý herec,tady byl ztracený.

Toreador (2007)

Pěkně natočený a poutavý film o téměř národním hrdinovi z řad toreadorů.Lidé ho v té době milovali.Děj je sice situován až do posledního úseku jeho kariéry slavného toreadora,ale i tak je díky jeho vzpomínkám umožněno divákovi nahlédnout do začátků jeho životní dráhy.Pohřeb měl na tu dobu téměř stejně okázalý,jako kdyby zemřela hlava státu.Tak si tohoto toreadora lidé v té době vážili.

Banální prohlídka (2007)

Především je nutno dodat,že označení horor je v tomto případě chybné.Jedná se spíše o psychologické drama a to poměrně dobře natočené.Pro fanoušky hororu to bude zklamání,ale pro ty co od filmu nečekají potoky krve,bubáky a prvotřídní lekačky a rádi se nad příběhem spíše zamyslí,je to to pravé.Mě osobně se film líbil i když jsem spíše na jiný žánr.