Ghost Rider (2007)

Dobrý film na oddych.Není nutné na tím nijak zvlášť přemýšlet,efekty jsou docela dobré,děj jednoduchý.Komixový hrdina jako vystřižený.Ohnivá lebka Nicolasovi slušela.

Purpurové řeky 2: Andělé apokalypsy (2004)

Sice slabší než "jednička",ale stále ještě docela dobré.Jean Reno to docela podržel.Kdyby někdo chtěl natočit další pokračování a bez tohoto herce,zřejmě by to nestálo zato.

Blade 2 (2002)

Sice slabší než jednička,ale stále ještě docela dobré a slušné pokračování úspěšného,dá se říct prvního dílu.

Ospalá díra (1999)

Vynikající film.Atmosféra jakou vytvořil Tim Burton je opravdu skvělá.Ponurost celého příběhu navozuje příjemné mrazení v zádech.Skvělá kamera a vynikající Johnny Depp.

Ozvěny mrtvých (1999)

Bezvadný duchařský thriller,který mě příjemně pobavil.Děj má spád,náboj a člověk se opravdu nenudí.

Hostel (2005) odpad!

Neuvěřitelná pitomost a nepochopil jsem proč děj téhle úchylné zhovadilosti američani zasadili zrovna na Slovensko.Připadá mi to jako by tím snad chtěli říct :"tohle se může stát jen v bývalém Východním bloku".Řekl bych naopak,že tohle by klidně mohl být reálný obraz toho co se může stát právě kdekoliv na rozsáhlém území USA.Američani skutečnými krvavými zdokumentovanými případy potvrzují,že tento film by právě na jejich území mohl být skutečný.

Gag (2006)

Slabé a naprosto neoriginální.Na SAW to rozhodně nemá a tedy nejde ani mluvit o navazování na tradici takových filmů.

Grotesque (2009)

Námět sice dost jednoduchý,ale tohle je dost drsný kousek.S detaily si tady filmaři zase docela pohráli.Dost hardcore řezničina.Ale stačí to vidět jen jednou a člověk si to na dlouho pamatuje.

Hrůza v Connecticutu (2009)

Nic nového,v USA se prostě zdokumentuje kdejaký výmysl pomateného jedince a pak je vydáván za skutečně pravý.Tento příběh se měl údajně stát,ale proč je to sakra tak stejné.Dům bývalá márnice,nebo na místě márnice,nebo hřbitova,to už tady bylo mockrát.Zpracování katastrofa,výkony herců,katastrofa.Dívat se na to sice dá,ale jen jednou.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Nastavovaná kaše,je holt nastavovaná kaše.Většina "dvojek" se snaží těžit z jedničky co se dá,aby se jí to vyrovnalo,ale jen málokdy se to podaří,pokud není v pokračování i nějaký jiný nápad.Tohle je prostě jen laciná béčková vyvražďovačka,bez jakéhokoliv nového náboje.