Zápisník smrti (2006)

Znovu se potvrzuje,že japonci dobrý horor natočit umí.Tento je navíc dost originální.Příběh o zápisníku jehož majitel má vlastně vládu nad životem kohokoliv jehož jméno i tvář zná,nebo si je může prostřednictvím jiného zjistit a pak libovolně určit způsob jakým člověk zemře,tím,že vše napíše do zápisníku anděla Smrti,je naprosto geniální nápad.Film nenudí,děj má spád a není tak snadno převídatelný.Nevadí ani delší stopáž.Podobnost s jiným filmem na dané téma vůbec nevadí.

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Hloupější telenovelu snad už nešlo ani pořídit.Nova podcenila diváckou oblast jak svojí,tak i z ostatních televizí.Tak primitivní národ zase nejsme.Naštěstí.Seriál se posouvá stále dál kvůli malé sledovanosti až ho budou vysílat asi někdy okolo poledne.Ten kdo rozhodl o jeho koupi,by to měl zaplatit z vlastní kapsy.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Jeden z nejblbějších seriálů jaký kdy Nova vypotila.Bohužel se vedení Novy zřejmě asi vůbec nechystá s Ulicí někdy skončit.Asi neznají pravidlo,že vše má mít svůj konec a v nejlepším je lepší skončit,než to spadne do trapného podprůměru,kam už se seriál Ulice dle mého soudu dostal.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

Vtipů na Chucka Norrise je dost,ale řekl bych,že není takový jedinný nezničitelný superhrdina.Našlo by se jich víc co nejdou zastřelit,utopit a nikdo se do nich nikdy vážně netrefí a vše nakonec přežijí celí od cizí krve.Bruce Willis.:-)))))

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad) odpad!

Tak tuhle pitomou show o hledání nových talentů,by si Nova už opravdu mohla odpustit.Kolik vítězů z téhle soutěže se skutečně prosadilo a skutečně je jejich umělecká tvorba někde slyšet.Vzpomínám si akorát na Anetu Langerovou.Ostatní vítězové zapadli do trapného průměru až podprůměru.

Seventh Moon (2008)

Jako námět to není špatné,ale kameraman musel být asi úplně ožralý,protože tak zmatené záběry se kolikrát ani nedaly sledovat.Chvílemi to vypadalo jako když ani sám neví kam má zaměřit kameru.Kamera tedy těžce amatérská.Jeden z těch filmů co stačí zhlédnout jednou a dost,už kvůli té děsné kameře.

Méďa Béďa (2010)

Oproti původní kreslené podobě,tohle bylo mnohem slabší.Dětem se to ovšem líbilo a hlavně pro ně to bylo natočeno,takže žádný problém.

Poslední panic (2010)

Katastrofa.Americká trapná komedie,chybělo tam jen,jak je tomu u sitcomů nějaké to zdůraznění smíchem diváků ve studiu,kde se jako mám smát.

Fotři jsou lotři (2010)

Jednička a dvojka dobré,tady už došly nápady a místy až trapně vyždímaný nějaký rádobyvtipný děj.Hodně slabé.

Pohřben zaživa (2010)

Dobrý námět a skvělý Ryan Reynolds,který se uměl popasovat tak dlouhou stopáží.Myslím,že to mohlo být klidně kratší.V druhé půli filmu tvůrcům došel dech s nápady a konec byl tudíž docela předvídatelný.Ale dívat se na to dalo.