Hráči se smrtí (2017)

Dost slabý remake úspěšného filmu,který se mi tehdy dost líbil a hlavní protagonisté byli kvalitní herci, tohle se nepovedlo.

Království zombie (2019) (seriál)

Velice dobře natočeno, má to spád a dobrý příběh.

Nad ránem (2019) (seriál) odpad!

Neuvěřitelně stupidní seriál tak akorát pro puberťáky,nebo totální vyhulence. Měl jsem toho plný kecky už při prvním díle. Na to může do konce jedině zoufalec co nemá ani páru o tom jak má vypadat aspoň trochu kvalitní seriál.

V Wars (2019) (seriál)

Docela dobré béčko.Má to spád já se u toho nenudil.

Zánik (2015)

Na zombie filmy typu Úsvit mrtvých to sice nemá,ale i tak se na to dalo docela i bez nudy dívat.

Páni kluci (1975)

Parádní dětská komedie.Není co dodat.

Chodící mrtví (2009)

Nebylo by to špatné,kdyby se ten policajt nechoval jako idiot.Naprosto nelogicky.Vidí,že syn má totálně vymytej mozek,že právě zabil svou matku a jde na něj působit psychologicky.To je jako kdyby chtěl lva přesvědčit,že než jeho,tak by měl raději žrát mrkev.Zhovadilé nelogické chování postav ve filmu a debilní problikávání světel sráží kvalitu filmu dolů.Když před někým utíkám,tak určitě ne do sklepa odkud je jediný východ.

Temné léto (2019) (seriál)

No daleko lepší akce,než v Živí mrtví.Ti zombíci tady jsou neuvěřitelně rychlí a taky pěkně hnusní.První série zajímavá.Jsem zvědavý jak se to bude vyvíjet dál.

Zlo nikdy nespí (2016)

Je to zajímavé téma,ale šlo to natočit mnohem lépe.Takový nápad má velký potenciál a mohl z toho být docela dobrý horor.Takto je to průměr,který zapadne v zapomnění.

Halloween II (2009)

Hodně slabá a místy dost nesmyslná vyvražďovačka,kdy je Mayers naprosto nezničitelný i po nakládačce basebolovou pálkou.