Batman (2022)

Fůha tohle  bylo něco, Matt Reeves moc dobře věděl co s timhle projektem dělá a udělal to neskutečně dobře, temnej depresivní emo batman? BERU jsem neskutečně rád že vidíme Bruce Wayna jako emo neschopnýho cápka fakt že jo! A batmana kterej nemusí mluvit a už z něj máte husí kůži? TO JE SEN!  Vizuál je NESKUTEČNEJ! Robert Pattinson podáva Batmana neskutečně dobře a moc mu to přeju. Záporáci jsou vlastně fajn hádankář je zajímavej a velmi dobře zahrán. A zbytku nemluvě, jediné mínus co tenhle film má je to že neni ještě o další tři hodinky delší potřeboval bych fakt víc! Je to umění.  99%

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Bohužel tento snímek nemá nic společného s těmi předešlými, film nemá žádnou duši a žádné srdce co měly, minulé snímky je to prostě letem světem. Děj je zkratkovitý a ve výsledku nezajímavý, dcera Scotta je opravdu otravná a nezajímavá. Každá postava tam má neskutečný plot armor, a ona to není špatná věc. Ale v tom podáním jakým to je podané v samotném filmu je to hloupé a nudné. Samotný záporák a hřeb večera je jediná fajn věc na tomhle snímku, Jonathan Majors umí hrát, ale bohužel to samotný snímek nezachrání jako celek ale pouze jako část. Kamera je OK čistě průměrná ale až tak to neškodí.. Ale ten vizuál je fakt otřesnej.. Ale ve výsledku to neni až takovej průser.. stačí trochu přizavřít očička. 50 %