FUBAR (2023) (seriál)

Další projekt co má jádro rodinu, nuda. FBI nebo to CIA co tam je je fakt o ničem, Arnold je jediné + tohohle serošu. Je to fakt těžkej průměr a na víc to nemá a mít nebude. 50%

Air: Zrození legendy (2023)

Krásná 80. léta, atmosféra je řekl bych solidní a příběh komplexní. Postavy jsou fajn a pousměvné, solidní překvápko. 80%

Rychle a zběsile 10 (2023)

Je to Rychle a Zběsile myslím si že každý ví co od toho očekávat. Ale každopádně X funguje mnohonásobně lépe než předešlé díly. Z postav které byly nudné otravné a nekomplexní, v tomhle projektu dělají o dost zábavnější formou jako například cool strejda Jacob. Nový hlavní záporák je vyloženě skvělý Jason Momoa si to neskutečně dává a je to uspokojující se na něj dívat. Je to pořád stejně tupý hloupý nelogický a  nekomplexní, ale tady to dokázali doručit zábavnou formou. Fajn průměr či možná fakt lehký nadprůměr. 65%

Neporazitelný (2021) (seriál)

"Why did you make me do this? You're fighting so you can watch everyone around you die! Think, Mark! You'll outlast every fragile, insignificant being on this planet. You'll live to see this world crumble to dust and blow away! Everyone and everything you know will be gone! What will have after 500 years?" "You, Dad. I'd still have you."  Šílený animovaný jatka, a tak to má být TOP! 90%

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Nadupaná akční jízda s emotivním příběhem, a granátem akčních scén. Neuvěřitelně dobře napsaná trilogie, která obdržela svůj konec, a to nejdůstojnější cestou co to šlo. Gunn ukazuje v každé scéně jak svoje zvrhlé a bizarní postavy miluje, a to je to co má kouzlo.  9/10

Creed III (2023)

Tolik strachu že to dopadne blbě. ale ono to dopadlo skvěle film funguje i bez jakékoliv narážky na Rockyho. Creed si tu jede zase ty svoje skvělé montáže které vás následující den donutí si zacvičit a něco se sebou dělat. Komplikace za komplikací, ikonická breakdown scéna kde mluví se svojí partnerkou a mnoho víc. Nemluvě o skvělých bojových scénách, je to velká lahůdka, rádoby záporák je vlastně fajn, a jde z něj jakýsi respekt, ale určitě to neni topík toho filmu. Moc mě to překvapilo a jsem za to strašně rád 85%

Ve při (2023) (seriál)

Vcelku dost originální snímek, který určitě nezaujme všechny ale mě zaujmul velmi moc. Steven Yeun  si to neskutečně jede a věřím v to že pro tuto roli vybrali nejlepšího herce co mohli! Emoce a napětí jsou v tomhle seriálu nejsilnější stránkou. Každý si najde nějaké téma se kterým se spojí a je to na tom to krásný. Konec lehké překvápko. Víc k tomuhle projektu napsat nemusím, moc jsem si to užil a byl bych zvědav pokud by byla někdy 2. sérka. Překvápko roku, krásných 95%

Bestie (2022)

Snímek který vám musí dvacetkrát zmínit že hlavni postava je doktor.. Ono to jako celek vlastně dost fajn funguje, ale v průběhu filmu si řeknete proč cože proč jen to ne.. A neříkám nemusí to být hned zlé ale ono je. Démonický lev který je takřka nesmrtelný, zmizí objeví zmizí objeví a je to takhle celej film. Každopádně ten samotný fight na konci, no to jsem se málem zesral smíchy jak moc hloupý to je. Jediná oukej postava je samotný Nate protože jeho dcery jsou nezajímavé a vlastně jim tu smrt aj docela přejete. Nedoporučuju se na to dívat, protože najdete tolik lepší variant typu této kraviny..  43%

Král Tulsy (2022) (seriál)

Jakožto fanoušek Sylvestra Stallone tohle je pro mě dost solidní záležitost, a myslím si že tomuhle seriálu ani nenadržuju ale že je fakt fajnovej. Celkově snímek má dost fajn stylizaci, řekl bych moderní. Sylvestrovi tahle role sedí a jde vidět že si jí fakt jede a neskutečně mu to přeju! Postavy jsou zajímavé mají své důvody a své emoce, chápete co dělají a nemusíte v tom hledat vesmír. Příběh sám o sobě je někdy zkratkovitý ale to vyloženě nevadí, uchopení emocí daných postav je kulervoucí! Já jsem si to dost užil, a nedivím se že i ostatní valná většina. Díly jsou dobré některé slabší některé lepší. Ale jako celek to do sebe na konci vše zapadá a konec je předvídatelný ale svým způsobem překvapí, tím myslím provedení. Těším se na další a řadu a za mě dost dost solidních 80%

Top Gun: Maverick (2022)

Jak já jsem si to užil, ten zvuk ten vizuál ty postavy. Celý průběh filmu jsem se usmíval a říkal si jak moc to Tomovi přeju ten boom co tenhle film měl je neskutečnej! Postavy fungujou dramata dávají smysl a chápete obě dvě strany každého konfliktu. Samotné scény ze stíhaček jsou přehledný a pěkný. Jediné mínus tohohle filmu je samotná mise která by mohla být lépe zpracována z druhé strany vidět jejich emoce, konečna mise mi spíš přišla jako simulace protože protivníci vypadali bez emocí a bez ničeho. Ale ve výsledku to ničemu neubralo kvalitu a i tak si to moc užijete krásných 90%