• Krátkometrážní

Návrat idiota (1999)

I přes velmi silné herecké obsazení, tu nejlépe hraje ten Glockenspiel. Určitě jeden z nejlepších českých filmů.

Glastonbury (2006)

Glasto je kult. A je to vidět i z tohodle dokumentu. Zorganizovat takovej chaos je určitě těžký a starej Eavis pomalu předává žezlo svý dceři, která se starala o '09. Glastonbury je hlavně o atmosféře, hudba jde trochu stranou (jako na každým megafestivalu). Interpol a Arcade Fire za plnýho slunečního svitu ? To přece nejde dohromady. Přesto se na Glasto chystám a taky na můj nejoblíbenější Rock Werchter (jen doufám že chytim dobrej setlist). Tenhle dokument je taky spíš o atmosféře a organizaci než o samotných hudebních vystoupeních. PS : Holínky a teplý spodky s sebou !!!

Souboj mozků (2007) (TV film)

Tak z toho šlo vytřískat o hodně víc.

Otevři oči (1997)

SPOILER !!! O možnosti výběru snění v kryokomoře (po smrti) jsem už dříve debatoval s Karlem Pilkingtonem a posluchači londýnské XFM. Takže jsem si až příliš brzo dokázal správně tipnout, že zrovna tuto pointu mi tento snímek předloží. To ovšem vůbec nesnižuje kvalitu a myšlenku snímku.

Hanebný pancharti (2009)

Fanoušek Monsieur Tarantina ze mne nikdy nebude, ale ty dialogy vedené tu anglicky, německy nebo francouzsky (všechny tyto jazyky totiž jakžtakž ovládám) byly výborné. "Až se Quentine vrátíš z Cannes, sundáš si tu svojí starou uniformnost a spálíš ji?" Myslím že ne.

Sůva z nudlí (2006) (TV film)

Koukal jsem na to jako sůva z nudlí.

Ren a Stimpy (1991) (seriál)

Tak tohle vždycky smrdělo.