Hacker (2015)

nudné, tupé... no comment

Matrix Resurrections (2021) odpad!

Nekoukatelný, nedokoukaný. Fakt smutný závěr. Od prvního Matrixu to šlo dolů a tohle je už dno zoufalosti

Tetris (2023)

originální, nostalgické, vtivpné...

Rec 2 (2009)

né  každýmu sedne FPS kamera

Ztracené město (2022) odpad!

zcela zbytečný film. Hloupá varianta Honby za diamantem

65 (2023)

Musím dát místnímu hodnocení za pravdu. Tenhle film měl potenciál a úplně to produkce pohnojila. Celé mi to přišlo jako náhodný generátor scén z filmů Lost in space (1998) a Jurské parky XYZ. Mnoho nelogičností. Smutná kamera, zoufalý střih a mnoho mnoho wtf.

Cyberpunk: Edgerunners (2022) (seriál)

Hru Cyberpunk 2077 jsem nehrál tak neznám spojitosti. Ale viděl jsem mnoho spojitostí s geniálním Gibsonovým Neuromancerem a to jsem si moc užíval. Docela bych řekl, že je to nejlepší projekt s Neuromacerovskou ujetou tématikou, kdy svět ovládají megakorporace, a pokud to člověk chce někam dotáhnout, tak musí "nahodit nějaký chróm". Za mě zcela pecka a dost mi to spravilo chuť po Médium , které je na motivy Williama Gibsona, nebo po Altered Carbon (Půjčovna masa), které má podobný svět a tematiku.

Trojúhelník smutku (2022)

trojúhelník nudy, sorry jako, ale tohle mě fakt nebavilo až prudilo...

Funny Games USA (2007) odpad!

zcela nudný Thriller. Už jen úvodní titulky naznačují, že to bude divný. Slabošký papa, který není schopen ochránit rodinu před dvěma divnýma dětma. Celé mi to přišlo strašně utahané, bez nápadu a vyznění celého filmu je o ničem, prostě jen oslava násilí. Těžko uvěřitelné scénky. Ztráta času a nechápu hodnocení nad 70%, protože tenhle brak si to nezaslouží. Nevidím ani jeden klad. NIC

Fresh (2022)

jop. Tak tohle je lahůdka. Originální, skvěle zahrané a krvavě vtipné