Batman (2022)

delší to být nemohlo? Akce nula a pak jsem usnul. Sorry jako

Anatomie pádu (2023) odpad!

Hurá, už to skončilo. Slabé, spoustu vaty, na konci čekáte konečně něco - a ono vůbec nic. Škoda času

Nech svět světem (2023)

serial Lost ve filmu. Příliš záhad nevyjasněno. Konečné vysvětlení byla facka. Jinak na Julii R. se fakt koukat nedalo. Dvě scénky s napětím měli finále, které vyšumělo asi tak jako celý film. Škoda, mohlo to být super

May December (2023)

Dost nuda, stále jsem čekal kdy se to rozjede a najednou konec. Příliš velké očekávání. Juliane i Natalie ok, ale mnoho scén ve tmě, chybějící zajímavá kamera, dramatičnost...

Zabiják (2023)

Zklamání roku. Extrémní nuda. Jedna akční scéna ve tmě kde je prd vidět. Rádoby moudra. Nulové napětí. Tak tohle už nikdy víc. 1 hvězda za noir atmosféru

Simone (2002)

v roce 2023 nekoukatelné

Rozsudek smrti (2007)

přání smrti na další způsob. Dost nuda na Wana

Vše je ztraceno (2013) odpad!

Hodina a půl šílené nudy, bez špetky napětí, bez hudby, bez dobré kamery... Zapomeňte na zdejší srovnávání s Gravity. Tohle je totální kokotina. Spoiler: lod' se při bouřce několikrát otočí přes střechu, nenateče do ní voda a pak plave dál? WTF

Stvořitel (2023)

Tak trochu Elysium, trochu Avatar, trochu Já robot a malinko District 9 v Asii. Dost mi to připomnělo skvělou Akiru. Vizuální pochoutka. Ale ten příběh je od první slaměnky jasný a v 1/2 už to chceme mít za sebou, protože už je jasné, že nic orginálního nepříjde. Během filmu příjde několik střihů, které jsou podivné, a postavy se najednou ocitají na jiných místech než byly. A korunu tomu dává nemastná, neslaná dramaturgie, nezajímavá hlavní postava, nudná hudba. Pustím si radši opět District 9 nebo Blade Runnera.