Luxus na talíři (2016) (pořad)

Mikluš rád vaří a docela to umí a nám všem se to líbí!

Django (1966)

Přestože Franco Nero je takový slabší Clint Eastwood, Luis Bacalov je trochu slabší Ennio Morricone, představitelka Marie je poněkud slabší Claudia Cardinale a konečně Sergio Corbucci je o dost slabší Sergio Leone, stejně nelze tomuto filmu upřít určité unikátní kvality, především řezání uší, tajemnou rakev, kterou s sebou Django všude vláčí, a hlavně masivní skóre hlavního hrdiny čítající asi 80 killů. :)

Batman (1966)

Kdo neviděl, ten neuvěří. Batman a Robin v homosexuálních pyžamech! Repelent proti žralokům! Joker s knírem! A legendární scéna s bombou, která se podezřele podobá závěru The Dark Knight Rises.

Cooganův trik (1968)

Dirty Harry za mlada, když ještě ujížděl na LSD. Místy slušná sranda, částečně díky starému českému dabingu.

Grizzly: Pomsta šelmy (2007) (TV film) odpad!

To takhle vezmete z videobanky Discovery channelu dva záběry, jak medvěd řve, dva jak stojí, jeden jak běží, u cirkusáků přitočíte, jak medvěd leze po autě, každý záběr párkrát zopakujete a hurá, máte půlku tohohle filmu. Na tu druhou si půjčíte od souseda starý jeep, najmete 4 (porno)herce a necháte je běhat po lese s klíčem na výměnu pneumatik (vůbec jsem nepochopil za jakým účelem). Pro "kill" záběry už stačí přes obraz nakreslit v MS Paint pár červených fleků a jste hotoví. Sračka jak zákon káže. Mimochodem, při pohledu na režisérovu filmografii si nelze nevšimnout homofóbního sdělení filmu: jste-li teplí, nejezděte do lesa, nebo vás sežere medvěd!

Vyvolený (2000)

Nejvýstižnější komentář: Prechytraly

Hobit (1966)

Těm, kteří považují Jacksonova Hobbita za zbytečně natahovaného nebo příliš se odchylujícího od předlohy, nelze než doporučit tuhle česko-americkou(!) adaptaci z roku 1966. Sice tak nějak chybí trpaslíci, ale zase tu máme generála Thorina, draka Šlaka a princeznu Miku, kterou si Bilbo po zabití draka vezme za ženu. To vše během 12 minut(!!) a s ilustracemi od Adolfa Borna(!!!) Přes (anebo právě pro) obrovský WTF faktor stojí za to vidět alespoň jako kuriozitu.

Prometheus (2012)

"We made you because we could."