Krásná pokojská (2002)

Za Raplpha 3, jinak je to tak průhledný film, musí na něj být nálada. Je to oddechovka, nic náročného :)

Santa Claus (1994)

Jako vánoční podívaná ano, ale filmový náhled - ee...

Avatar (2009)

Tohle je snad první film, který nejsem schopná ohodnotit... Co se týče přírody, prostředí, efektů - tam nemám žádnou výtku. Možná jen tu, že jsem si říkala "ještě, ještě víc té krásy chci vidět" ale když mám hodnotit celý film - nedokážu. Asi si to musím nejdříve nechat rozležet v hlavě do dalšího dne... PS: nepochopím lidi, kteří dali odpad. Tohle rozhodně na odpad není, ani kdyby příběh nedával vůbec žádný smysl... No tak nakonec za 4*, ani víc, ani míň...

23 (2007)

Mě se tenhle film líbil dost, mám ráda takové psycha. Do hororu bych to neškatulkovala ale :D každopádně hodně zajímavé a udrží divákovu pozornost. A Jim Carrey si u mě polepšil reputaci - nemám ho totiž moc v oblibě. Takže zasloužené 4*

Dobrá čarodějka (2008) (TV film)

To jsem jednou chtěla usnout u televize - bohužel tenhle film mě nenechal usnout :D musela jsem se dívat až do konce - dobrá oddechovka :)

Síla odvahy (2008)

Za 5*, ale komentář asi nedokážu dát... to je spíše vnitřní pocit z toho filmu, každopádně dvě hodiny utekly jako voda, krásné zajímavé drama

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Jéééj jak já ten seriál dřív měla ráda.. ale už si moc nevzpomínám. Pomohlo mi vidět kousek 8.12.09 v tv :D

Návnada (2004)

Spíš komedie než horor.. ale tak oddechovka, ujde

Není úniku (1993)

Film jsem viděla až od dtuhé poloviny a ještě k tomu někdy o půlnoci a musím dát 3* neboť udržel mou pozornost v tomto čase, kdy jsem vlastně chtěla jít už spát a úspěšně jsem ho dokoukala do konce. Lehký filmík na odreagování :)