Kick-Ass (2010)

Zavřu oči a dávám za 5*. Mám ráda komixovky, mám pro ně slabost, jak jsem zjistila a tohle bylo moc fajn. Něco na styl "kdyby", když člověk fantazíruje v reálném světě. Pěkný snímek :-)

Nezvratný osud 4 (2009)

Viděla jsem všechny 4 filmy a tenhle snímek byl nejslabší. Kam te filmový svět spěje...(?) Titulky byli moc pěkné, některé smrti také, ale celkově to bylo nudné od začátku až do konce. Znovu už nikdy

Dar (2009)

Zpracování a opakující se situace byly k nesnesení, znovu bych se na to už nezvládla podívat. Ale uznávám že realističnost a emoce filmu byly celkem dobře vykreslené.

Goldfish Memory (2003)

Tenhle snímek je celkem dobrý, ukazuje krutou realitu života. Neříkám že se to tak ve světě děje všude, ale ta pointa se objevuje určitě velice velice často. Celý film jsem děkovala za to, že mám svojí lásku a že spolu umíme vycházet a dokážeme si o všem promluvit a dělat komropisy. Tenhle film mi zase živě připoměl, jak moc šťastná jsem za to, koho mám.

Zkurvená noc (2003)

Bylo to dobré, ale Hilary teda nic moc :( Přesně takhle si myslím, že to v životě chodí - a nic není náhoda :)

Devítky (2007)

Tenhle film mě naprosto nudil. Musela jsem se přemáhat, abych ho vůbec dokoukala. Kdyby tam nehrál Ryan Reynolds, tak bych to vypla tak po 20minutách. Tuxedo: nesrovnávala bych tenhle film s Osudovým dotekem, protože tohle oproti doteku byla naprostá hovadina a absolutní nuda bez děje. Za Ryana 1*

Zkažená mládež (2007)

No až zase ve zprávách uslyším že se na škole vraždilo, tak si pod tím představím tento film. DOkonalé... ale smutné

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Za 3 a to se musím přemáhat. To je za výkon Nicholsona. Nechápu, jak toto někdo může hodnotit na 5* a ještě aby to bylo na 3. místě... To se snad všichni asi zbláznili nebo co... Million dollar baby bylo stotisíckrát dojemnější a lepší a poučnější, než tahle dvouhodinová nuda.

Zlo mezi námi (2003)

Miluju Švédsko a miluju tenhle film. Bylo to natočeno s citem, a to se mi na tomhle fimu hodně líbí. Většinou jsem vždycky u podobných filmů nehorázně moc nas*aná, ale tenhle snímek to vše držel pod pokličkou a nedovol aby voda přetekla. Hlavní hrdina svou roli zahrál výborně, radost se dívat.

Hanebný pancharti (2009)

Je mi líto, ale Tarantinovky asi nejsou pro mě to pravé ořechové. Iluze roztřílet Hitlera je sice lákavá na tomto filmu, nicméně nepříběhovost filmu mi dost vadila. I když nepopírám že ten dlouhý čas utekl jako voda. Ta hudba? to bylo doslova utrpění pro moje uši, to prostě u "válečných" filmů nesnesu. Ale scénka se zapálením kina byla brilantní. Ale bohužel mě tento snímek neoslovil tak abych dala vyšší hodnocení, je mi líto...