Riverdale (2017) (seriál)

Druhou sérii už nemám ani sílu dokoukat. Pubertální seriály mi většinou nevadí, ale tenhle mi začal lézt na nervy.

Domek z karet (2013) (seriál)

Po druhé sérii končím. Nulové napětí a nulová akce. V takovémhle světe je cesta vždy jen nahoru, jakmile se něco posere, jdete z kola ven, takže je jasné, že musíte jít přes mrtvoly. Třeba ve třetí nebo další sérii přijde nějaký nečekaný zvrat, který by mě potěšil a možná se k tomuhle seriálu někdy v budoucnu vrátím, ale teď jsem přesycena. Není to špatný seriál, ale dle mého názoru je zde na čsfd nadhodnocený.

Jeepers Creepers 3 (2017) odpad!

Věděla jsem, že to bude hodně špatný, ale že to bude taková krávovina.... 32%? Lidi přišli o rozum ne? Tak 1% se zavřenýma očima.

Chlapectví (2014)

Neuvěřitelně krásný film, který je pohlazením na duši. Masterpiece!

Gerald's Game (2017) odpad!

Bože, to byla ale sračka! Prvních a posledních 10 minut by bohatě stačilo. Film o ničem. S Kingem končím. Možná má zajímavé nápady a příběhy, ale zpracování je otřesný. Tolik nastavovaný kaše a nejen tady, až to zdravé není. Člověk by se s ním unudil k smrti, než něco dočte/dokouká. Tenhle film rozhodně nedoporučuju a nechápu, jak může mít 64%...

Prvních 100 (2014) (seriál)

Ani nevím, co bych k tomuhle seriálu měla napsat. Tolik rozporuplných pocitů, jsem snad u žádného jiného seriálu, ani filmu nezažila. Dokoukala jsem 3. sérii a na 4. už se nechystám. Toho rozčilování už bylo víc než dost.

The Crucifixion (2017)

Za Sophii Cookson, za "He was born without tongue." a za parádní výbuch smíchu po pátém telefonátu v autě, dávám 3* :-D

Terapeutka (2017) (seriál)

Proč? Pane bože proč? Proč tenhle seriál skončil po první sezóně? Celej L word strčil do kapsy! Ještě hodně dlouho nebudu díky tomuhle seriálu klidně spát! Prostě pecka!

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Velmi milé překvapení. Nečekala jsem od filmu nic závratného, ale to, jakým způsobem byl příběh zasazen před IV. díl Nová naděje, se mi hodně moc líbilo :-) některé stejné postavy, či stejné kostýmy, byly prostě super. Mám z filmu pocit, že to opravdu předcházelo zmíněnému dílu hlavní ságy. A konec filmu? Abych nespoilerovala, tak pouze řeknu - přesně podle mého gusta :-)