Bourneovo ultimátum (2007)

Viděla jsem teď po sobě všechny 3 díly Bourna s prostě nechápu, jak to může mít tak vysoké hodnocení. Neustálé přeskakování kamer, které dost často snižovalo kvalitu akčních scén, namísto toho, aby na akčnosti přidávalo. Příběh také není kdo ví jak úžasný a další vadou je délka snímku, je to zbytečně natahované. Akčnák je to pěkný, ale viděla jsem lepší. Za mě u všech 3 dílů 3*, blížící se spíše 4*. Ale na 4* to tak prostě necítím. Na další díly nevím, zda vůbec budu koukat. Je to pořád to samé dokola.

Herkules: Zrození legendy (2014)

S Herkulem tenhle film neměl nic společného. Možná kdyby příběh byl nezávislý a neodkazoval se na něj, udělalo by to lepší dojem. Je vidět, že film měl nízký rozpočet (a jestli neměl, tak tím ještě hůř!!), na hodně scén se nedalo dívat, jak byly nerealistické, ale na druhou stranu se tam našlo několik pěkných akčních bojových scén, které se mi líbily. Film byl fajn odreagovačka, každopádně zůstala bych u daných 35%.

Everest (2015)

Pro mě jednoznačně zklamání. Zdlouhavý rozjezd filmu byl naprosto k ničemu, neboť během toho vůbec nedošlo na vykreslování postav, tudíž jsem ani neměla za celou dobu šanci si ty postavy oblíbit (snad kromě Douga) a když už se film od druhé půlky rozjede, tak je to vlastně taky naprosto k ničemu, protože jakmile začnou lidé umírat, je mi to úplně jedno. Tenhle snímek šel rozhodně zpracovat lépe. A obsadit známé herce? To film rozhodně nezachrání... Trailer byl bohužel lepší, než celý film.

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Připadala jsem si, jako kdyby někdo vyprávěl příběh z deníku, ve kterém je popsáno 100 dní. Problém byl v tom, že to bylo tak, jako kdyby někdo deník náhodně otevřel a začal vyprávět příběh od 23. dne a skončil u 76. dne. Žádný začátek a v podstatě ani žádný konec. Leonardo je výborný herec a celý film drží velmi vysoko, ale nejde točit film a spoléhat pouze na to, že "Leonardo utáhne celý film". Postavy jsou nevýrazné, některé eventy zbytečné, či nesmyslné a jiné zase nedotažené do konce. Indiáni tam byli jen proto, aby se Leonardo posunul dál v příběhu a ve své cestě za pomstou. Shledání indiánského otce se svou "Piwagi" tam ani nebylo ukázáno, stejně tak jako nebyl vyřčen osud toho mladého kluka, který opustil Leonarda společně s Tomem Hardym. Rádoby flashbaky do minulosti byly také zarážející, když se tam Leonardova minulost skoro nijak neprobírala, krom pár scén, které zase nebyly dotažené. Jeho manželka tam ani být nemusela, jeho syn byl mnohem důležitější a pro tento příběh podstatnější. Takže pro mě byla nejhorší scéna ta, kdy jeho žena nad ním vodorovně visela ve vzduchu - bylo to jako pěst na oko a já si říkala "to si snad ze mě děláte srandu ne?" Nejlepší scéna byla samozřejmě s medvědem, ta byla naprosto výborná. Celý film působil realisticky a hudba byla úžasná. Držela bych se asi těch 81-84%.

Creed (2015)

Rocky bude vždycky Rocky, ale tohle bylo peckovní navázání!! :-)

Ant-Man (2015)

Nejslabší film Marvelu. Nejtrapnější vtipy, naprostá katastrofa!

Nelítostný souboj (1995)

Al Pacina a Roberta De Nira mám ráda, ale tenhle film byl dvou a půl hodinová natahovaná nuda.

Terminator Salvation (2009)

Kdyby tenhle film nenavazoval na trilogii Terminátora, pak by moje hodnocení bylo vyšší, ale takhle...? Nelíbilo se mi tohle navázání na předchozí díly...

Americký sniper (2014)

Pro mě zklamání, knížka byla lepší. Od Clinta Eastwooda bych čekala hlubší snímek...