Vetřelec: Covenant (2017)

Ježíši, to byla kravina!! Ani komentovat se mi to nechce... Stupidní dialogy, stupidní rozhodnutí, nesympatické postavy, nudný děj, debility alá 2x uklouznout na kaluži krve, hraní na flétnu... 1* za poslední fight s Alienem. Totální ztráta času. Absolutně nechápu, jak to tady může mít 63%. A to jsem si naivně myslela, že to nebude zas až tak hrozný... Bohužel, bylo to naprosto příšerný. Nechápu, jak Ridley mohl točit i jedničku. Klesl teda pěkně hluboko. Možná by toho už měl nechat a jít do důchodu.

Annabelle (2014)

To zas byla jednou pěkná volovina... Jedna hvězdička je za pasáž v domě. Po přestěhování začal být film nudný, až jsem z toho usínala a měla problém ho vůbec dokoukat.

The Good Neighbor (2016)

Naprosto výýýýborný horor/thriller!! Můžu s čistým svědomím doporučit všem. Nechci spoilerovat, takže se tu nebudu rozepisovat, ale jedná se o opravdu výborný psychologický thriller, který má hlavu a patu a skvělý konec. Za mě 90%

Na návštěvě (2015)

Škoda, že plot příběhu jsme odhalili zhruba po 15 minutách, nicméně film byl velmi disturbing. Doufám, že nikdy nezažiju zmagořilé důchodce, protože doukážou být opravdu creepy. Slušný horor, který pobavil a neměl moc nelogických situací.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Asi vážně o těch 5% lepší než předchozí Odveta... ale stále kravina kravin... doufám, že tohle už fakt byla poslední kapitola, protože dalšího Residenta bych nezvládla. Zlatá jednička, pak už to šlo jen z kopce.

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Tima Burtna moc v oblibě nemám, ale doufala jsem, že tenhle film to změní. Bohužel se tak nestalo. Čekala jsem nějaký zvláštní zajímavý film, ale dostala jsem bláznivinu na entou.

Blade Runner (1982)

Na rok 1982 slušné sci-fi, ale na rok 2017 je to prostě ztráta času. Film měl atmosféru, ale byl naprosto o ničem. A ty zdlouuuuhavé scény, to jsem myslela že umřu nudou. Zbytečně natahovaný film, s žádným pořádným dějem. Přehrávání jsem tlačila očima, jen už aby byl konec... Myslela jsem, že to snad ani nedokoukám... Never again...

Tomboy: Příběh pomsty (2016)

Bylo to ještě horší, než jsem očekávala.. Po prvních 20 minutách jsem věděla, že horší už to být nemůže - fajn, alespoň jsme si to nejhorší odbyli hned na začátku :-D Film měl zajímavou myšlenku, ale naprosto příšerné zpracování!! Michelle miluju, ale tohle bylo bolestné utrpení. Maskování naprosto příšerný, dialogy o ničem, příběh neskutečně plytký! Do čeho se to prboha Michelle a Sigourney namočily??? Doufám, že na vousatou Michelle brzy zapomenu.... Tenhle člověk že točil Vetřelce? Nemám slov...

La La Land (2016)

Muzikály nemám ráda a i v tomto bych některé scény úplně vystřihla, ale i přesto mě film vyloženě bavil. Nalákal mě trailer, na který jsem náhodně narazila, jinak bych La La Land úplně minula. To, jak film skončil, jsem absolutně nečekala a docela mě to zaskočilo. Nebudu spoilerovat, ale jsem ráda za to, jaké měl film zakončení :-) originální a bez klišé. Písničky mi povětšinou vůbec nevadily a do filmu pěkně zapadaly. Já prostě miluju klavír :-)