Návrh (2009)

Za 4 díky Sandře a Ryanovi. Těma dvěma to spolu šlo, Sandra je opravdu vynikající herečka a válí snad čím dál víc. The blind side a Návrh - v těchto filmech mě hodně oslovila v poslední době. Jinak film je typický romatický, účinek z filmu brzy vyšumí, ale i tak je to zábavná podívaná. A nejlepší stejně byla ta babička :D

Čarodějky z předměstí (1990)

Ale no tak lidi, tohle si zaslouží lepší hodnocení. Mrkněte na dobu - to byla moderní pohádka ne? :D každopádně to je fajn uvolňující film a tohle hodnocení si zaslouží. PS: a to nemám ráda české filmy...

Fish Tank (2009)

Nuda, od začátku do konce. Ty dvě hvězdy jsou za realistické vykreslení a za hlavní hrdinku, ale toť vše. Nevykreslený zbytek postav a nulová zápletka. Nemělo to pořádně hlavu ani patu a já se u toho fakt nudila. Posledních 10minut jsem ani neviděla, musela jsem si to dopustit chvilku před tím, než jsem napsala tento komentář, abych s čistým svědomím mohla hodnotit. Byla jsem na tenhle snímek zvědavá ale dostavilo se zklamání.. Ještě že jsem na to nešla do kina, to bych si škubala vlasy, protože by to byla naprosto zbytečná investice.

Mary a Max (2009)

Roztomilé, zajímavé, veselé i smutné. Kam se hrabe většina animáků.. opravdu jeden z nejlepších.

Paranormal Activity (2007) odpad!

To zase byla jednou ztráta času. Zajímavé? vůbec. Poutavé? ani za nic. Strašidelné? to sotva... jestli se u tohodle filmu někdo bál... No já jsem spíš měla co dělat, abych neusnula. Celý film se dal zkrátit do pouhé půl hodiny a vyšlo by to na stejno. Stejně se tam neděje nic, max. se tam opakují věty 3x dokola.

Devil (2001)

Není to fér hodnocení, protože je to už delší dobu co jsem to viděla, ale vím že se mi to líbilo

Krvavý potok (2009)

No byl to... krvák? nevím. Zas tak strašné to nebylo, ale je to blíže ke 2* xD

Pes baskervillský (2000) (TV film)

Dobrá hudba, mělo to atmosféru :) ale na Holmesovky nejsem xD

Znovu 17 (2009)

No jo, mě se to prostě líbilo. A i když Efrona nemám ráda, tady se mi jeho hraní líbilo..