Juno (2007)

Výborné hlášky, hlavní hrdinka a její sarkasmus mně sedly dokonale. Chytrá, netypická a místy drsná komedie, která zjemní přesně tehdy když má:-) Jason Reitman umí.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Slibný začátek, ale příběh postupem času ztrácel na síle, byl nelogický a rozvleklý. Spojeno s špatnými hereckými výkony hlavních postav a jejich dost zvláštnímu zestárnutí na konci filmu (na matku v tu chvíli vůbec nemysleli asi:-) hodnotím tento film jako velice průměrný. Slabé 3 hvězdy.

Hrdinové (2006) (seriál)

Po první sérii musím smeknout. Trošku mě štval pomalý rozjezd, který trval zhruba první 4 díly, ale pak to byla paráda. Těším se na další díly a vřele doporučuji všem milovníkům sci-fi a komixů.

Pan Včelka (2007)

Na můj vkus místy až moc ujeté (včela u soudu, přistávání letadla), ale celkem jsem se pobavil. Taková oddychovka se známými hlasy (Zellweger, Seinfeld).

Peklo (2003)

Únavně filozofické a přemoudřelé, uvítal bych méně keců a více Miloše;-)

Wolf Creek (2005)

Krvák v australské poušti. Zdlouhavý začátek a otevřený konec mne trochu zklamalaly, ale jinak celkem dobré.

Příběh gangstera: Nástup k moci (2007)

Velice naturalistický film s opravdu brutálními scénami násilí. Scéna v metru, v které jeden hooligan Millwallu maskovaný rouškou vytahuje obrovský nůž z pochvy vás zamrazí do židle:-) Z filmu se místo klasického "hools" filmu ale časem vyvine gangsterka z britského podsvětí (na základě skutečných událostí) A poměrně zajímavá. Určitě stojí za shlédnutí.

Bourneovo ultimátum (2007)

Skvělé...úžasná akce...úžasné bitky...úžasné honičky v automobilech, na motorkách atd. Bourne vše zvládá. Je to až do očí bijící, a to mi vadí. Že se z něj v průběhu trilogie stává takový James Bond. To co ho odlišovalo, tajemno jeho minulosti a že vlastně zabíjí "v právu" byly důvody, proč se s ním člověk tak ztotožnil, fandil mu. A musím říct, že zápletka, která se za jeho mysteriózní minulostí skrývala je tak banální a nepřekvapivá, že mne to zklamalo. Ćekal jsem na závěr trilogie víc:-(

Superbad (2007)

NUDAAAAAAAAAA. Bože tak nudné, že jsem ani neměl sílu to dokoukat. Začátek je slibný (Seth a Evan se svým nevinným obličejem vypouští dobré hlášky), ale dál než do domu pána v brazilském fotbalovém dresu jsem to nezvládl:-) Ukrutně rozvleklé...50%