Nutné k přežití (2006) (pořad)

Sice občas nechutné a nezvládnutelné pro obyčejného člověka, ale jinak vážně dobré

Logorama (2009)

Hodně stylové, sice tomu chybí příběh ale to mi tentokrát zas až tolik nevadilo

Avatar (2009) odpad!

Varování: Jestli si myslíte, že na filmu je nejdůležitější audiovizuální stránka, tak tento komentář neberte vážně. Strašná sračka, prakticky souhlasím s Tsunami_X (všechno až na vizuální stránku, která si myslím, že není jedna z nejdůležitějších složek filmu) a úplně s Isherwoodem (a u něj nechápu, když řiká že to byla strašná nuda, 3*) a samozřejmě Impaired (jenom jedna poznámka: neni mi ani 18 a žádné vymytí mozku jsem nepocítil...) V kině jsem brečel (jenom nevim jestli vzteky nebo smíchy) ať už při osedlání "super ptáka", závěrečném souboji, když si hodný strom nikdy nikoho nevšímal a najednou pošle hodným indiánům (které se snaží vyhnat z jejich domoviny zlé "bledé" tváře) na pomoc všechny zvířata (vlk, slon, něco neidentifikovatelnýho a normální pták), zníčení vrtulníků pomocí šípů, běhání po letícím letadle a hozením granátu do čirou náhodou přesně na to udělaných větracích otvorů. Ze zoufalství jsem ke konci fandil zloduchovi Quaritchovi, který kupodivu umřel. Závěr jsem vůbec nepochopil. To nikomu nedojde, že se asi lidi budou pro tu strašně cennou surovinu chtít vrátit a když už je nevyvraždí kvůli veřejnému mínění, tak aspoň přiletí s velkou armádou a zavřou je do rezervací? Ale na druhou stranu je Cameron génius, dokázal získat tolik peněz a potom jich i daleko víc vydělat a kdyby to nebyla taková debilita na téma ekologie pro děti, je tady jistá možnost, že by to někdo nepochopil, což samozřejmě snižuje tržby. Pořád si myslím, že csfd komunita je na výši (ehm někdy až moc) a to, že tahle náhražka filmu ovlivnila naprostou většinu této komunity dokazuje, že Cameron skutečně génius je. Já tady ale nehodnotím schopnost režiséra získat peníze, ale kvalitu filmu. Takže rád dám odpad.

Vrtěti psem (1997)

Skvělý pohodový filmeček. A možná i reálný...

Neúplatní (1987)

Jedna z nejlepších gangsterek vůbec

Láska nebeská (2003)

Filmu asi nejvíce škodí tolik dějových linií. Některé jsou dobré - komediální (rocker, Wisconsin) a jiné špatné - romantické a těch je bohužel daleko víc. Navíc se v takovém počtu postav nedá vůbec orientovat, nevím mě to prostě neuchvátilo.

Painkiller Jane (2007) (seriál) odpad!

Sice jsem viděl jenom jeden díl, ale i přesto se odvážím hodnotit: Bože co to je za debilitu? Snaha o krimi seriál? Ano ale s úplně ale úplně debilními sci-fi prvky a snaha o cool scény (skoky v čase, bullet time) to shazují z pozice lehkého podprůměru do "tvrdého" odpadu.