Knight Rider (1982) (seriál)

Když to za mých mladých let dávali na nově "žral" jsem každý díl. Teď jsem se podíval na pilota, bzlo to průměrné se strašně trapnými zloději, kteří se cihlou snaží rozbít okénko a ta se čirou náhodou odrazí tak aby ho zasáhla přímo do hlavy. Ale stejně to bylo boží

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Na Sandlerovi poměry vynikající film. Ale je Made in USA, takže zde musí být zastavení času a strašlivá pomsta Hasselhofovi, která mi dobrý dojem z filmu spolu s tak nechutně pozitivním a poučným závěrem zkazila. 4* film - 1* srací scéna=3*

Blbý a blbější (1994)

Sice se zde pár celkem dobrých gagů najde ale všechno zabijí komediální "génius" Carrey. Největší výkon je když se v restauraci připravuje na souboj se zlým kuchařem (asi parodie na kung-fu filmy) a nakonec mu triumfálně vyrve srdce z těla. Až do této chvíle jsem si myslel že zde by nemusel být takový idiot jako zatím ve všech jeho filmech (majestic jsem zatím neviděl, ale předpokládám že ho taky pohřbil) Samozřejmě jsem se mýlil. Jako v každé správné americké komedii i zde musí být "vtipy" o nadýmání, Příště bych doporučoval při "s*ací" scénce mávat americkou vlajkou a ukazovat fotku sochy svobody, aby každý pochopil že kdo se při tom nesměje až se za břicho popadá není správn američan. Dal bych 1* ale za narozdíl od zbytku filmu vtipný závěr musím jednu přidat.

Big Ben - Vražedný trojúhelník (2001) (epizoda) odpad!

Příběh o vyžraném německém detektivovi, ve kterém pokaždé pouze čirou náhodou přijde za pachatelem. Nic nezjistí, dá mu své číslo a kvůli pachatelovo demenci ho slavně zatkne. (Skoro jako růžový panter) Navíc je do toho zapletena jeho matka, která vůbec není vtipná.

Big Ben - Vrah milenců (2002) (epizoda) odpad!

Big Ben - Policista v lázních (2001) (epizoda) odpad!

Big Ben - Banda vrahů (2002) (epizoda) odpad!

Big Ben - Závěrečný hvizd (2002) (epizoda) odpad!