Spalovač mrtvol (1968)

Když lidi zabijeme dostanou se do nebe, co takhle udělat krematoria pro desítky, stovky, tisíce lidí?

Temný rytíř (2008)

průměrný film + životní výkon Ledgera = 5*

Grindhouse: Machete (2007)

Snad bude i film na stejné úrovni jako tento cool trailer

Teletubbies (1997) (seriál)

Dal jsem odpad ale po přečtení Jakubiskovo a Turiecovo komentářů ho musím trochu poupravit

VALL-I (2008)

Velice dobrý animák s na film pro děti velice silnou myšlenkou("hele mi máme bazén"). Jenom mi přijde, že konec měl být původně negativní(hl. hrdina umírá), ale šéfové z pixaru řekli že to je přeci film pro děti a všichni musí žít šťastně až na věky. Jinak by se přece děťátka rozplakala a všichni by byli strašně smutní. Za pozitivní konec musím dát jenom 4*

Barbar Conan (1982)

Nevím co na tom všichni vidí ale mě tento film přijde debilní

Komando (1985)

Když jsem se na tento film díval poprvé udělal jsem tu strašlivou chybu a myslel si že to tvůrci berou vážně, takže mi přišel zbytečně brutální a stupidní.(abyste chápali bylo mi asi 10) Ale jakmile jsem se dozvěděl že to má být komedie, podíval jsem se na to znovu a byl jsem nadšený. Hned úvod byl užasný, "zlí" popeláři, Armold nesoucí na ramenou strom a následně vyskakování z letadla, cool hlášky ("Víš jak jsem ti říkal že tě zabiju až posledního? Lhal jsem") a závěřečná vyvražďovačka ostrova pomocí čehokoliv od útočné pušky až po brusné kotouče ("Zbyl tady na nás někdo? Jenom těla")

Městečko South Park (1997) (seriál)

Geniální seriál, který ale mnoho lidí nesnáší kvůli vulgaritě. Já bych spíše řekl než že tvůrci jsou "kreténi", tak že parodují dnešní svět (nebo USA), kde po vyslovení slova prdel na veřejnosti je dotyčný veřejně lynčován. Nikomu ale přitom nevadí že nosí po kapsách zbraně, atd. Vlastnost autorů urazit kohokoliv kdykoliv je obdivuhodná:)

Sedm (1995)

Sedm jsem viděl asi před 4 lety na nově a uchvátilo mě na něm naprosto všechno od tradičního Fincherovo hledání dna společnosti přes perfektní výkony Pitta a Freemana až po hnusný a překvapující závěr(prostě Fincher)