Maso a krev (1985)

Neřekl bych že tento film je brutální, spíše jenom realistický. Vadí mi na něm "hambaté" scény u kterých se nemohu zbavit dojmu že nesjou točené pro realističnost, ale aby se na něj lidi chopdili dívat se slovy: "Cool, v tomhle filmu je nahá ženská, na porno časopis nemam, pučim si tohle". Poté spousta nelogičností jako například že blesk přetaví řetěz a jím přivázaný Burlinson si poté zvesela odběhne. 51%

Za ginipiggu 4: Manhoru no naka no ningyo (1988) odpad!

Nechápu co na tom vidíte, ženská která má bouli na hlavě a rve si vlasy to je brutální? Rozhodně se mi po shlédnutí nechtělo zvracet, spíš se smát nebo zvedat obočí. Brutální je Bratrstvo neohrožených když výbuch jednomu vojákovi urve nohu, který si řiká: "Musím vstát, Musím se schovat" Z toho mám husí kůži ale rozhodně ne z boule na hlavě a červů vylézajících odevšad

Černočerná tma (2000)

Byl by to skvělý akční film, ale podstatně ho sráží fuck a shit v každé druhé větě a také tradiční drsnost hlavního hrdiny, který za sebou táhne 5 35kg baterií ale stíhá ostatní, kteří si běží jenom tak nalehko

Gran Torino (2008)

Vynikající film o starém "pravém američanovi" který zjistí že "rejžožrouti" jsou taky lidi. A ten na nic si nehrající závěr. prostě skvělé

Obchodník se smrtí (2005)

"Ještě nikdy jsem neviděl špatně placeného celníka, který by otevřel kontejner na kterém je napsáno radioaktvní. Ale moje nejoblíbenější je kombinace týden starých brambor a tropického horka" a mnoho dalších hlášek tvoří spolu s vážným poselstvím film naprosto dokonalým.

Temný stín nad L.A. (2002)

Strašně nudný film, který se snaží napodobit Training Day, ale nedaří se mu to. Training Day popisuje neortodoxní způsoby zkušeného "poldy" nechutným způsobem (úder pistolí mezi nohy), kterému se ani zdaleka nemůže rovnat že Kurt Russel přijde a někoho zastřelí. Jediná část kdy jsem zadoufal že by to nemuselo být tak hrozné byl až závěr, který ale autoři také pohřbili. Myslím, že to bylo tím že se vůbec nic nezměnilo, takže celý film byl úplně o ničem. Dal bych odpad ale strašně mě rozesmáli černoši házející ledničky po projíždějících autech a "zloduši" kteří šli vykrást obchod a úplně všechny postříleli. Dokonce postřelili i člověka kterého potkali na ulici a který jenom procházel nebo projížděl(nevim jestli to nebyl invalida) okolo. Možná vám připadám jako úchyl, ale bylo to tak strašně trapné že jsme se musel smát

Strážci - Watchmen (2009)

Brali tvůrci tento film vážně? Já si myslím že ne, takže jsem se smál když si Roschrach musel odskočit na záchod a potom pode dveřmi začala vytékat krev procházel se po Antarktidě v koženym kabátu, nebo při zabíjení komedianta

Město bohů (2002)

Skvěle natočené, ale na můj vkus málo drsné. Spíš bych doporučil Hotel Rwanda