Válka světů (2005)

Vypadalo to na perfektní scifi, postupem se z toho bohužel vyklubal príběh pitomě se chovajících postav a konec byl naprosto vykradený Half-Life 2.

Muž v ohni (2004)

Rádoby drsný Denzel Washington a naprosto nechutný Marc Anthony a na druhou stanu vynikající Dakota Fanning. Když sem zjistil jak vysoký hodnocení tu film má byl sem celkem překvapenej. Nuda, nuda a zase nuda a pak nečekaná změna v naprosto předvídatelným konci. Tady sem se opravdu nechytal.

Nenávist (2004)

Na horrory jsem celkem vysazenej. Rádoby horrory kde jen stříká krev a říká se tomu horror no wtf ? Tenhle kousek je u mě naprostá špička. Buď to je tím že film je fakt tak silnej a nebo já sem taková srágora. Nejvíc se člověk bojí toho co nevidí a to se mi tu potvrdilo.

Statečné srdce (1995)

Ani nevím co je na tomhle filmu tak skvělé, že sem ho musel vidět třikrát. Mel Gibson ? bitvy ?. Ne, ne myslím že to bude tím že se jedný o nádherný příběh pomsty, lidského odhodlání, přátelství a chtíče něco dokázat, celý příběh je samozřejmě silně podtržen že se jedná o skutečnou legendu ! No ono vlastně bez Mela by asi byl tenhle film těžko tím čím je, Mel je nejen skvělý herec, ale dokázal, že je i skvělý režisér.

Věc (1982)

Težko si představit jaký by asi byl tenhle film bez sněhu. Dnes už možná krapánek zamrzlý efekty, ale i přesto pan Carpenter natočil jeden z nejlepších hororů při kterým se budete třást strachy až vám pude pára od huby !

Matrix (1999)

Kdyby tak Neo dokázal přemoct i chyby který ve filmu sou, a že jich tu není málo, ale tak bez vědomosti jejich přítomnosti si jich ani člověk nevšimne. Co se týče soubojů tváří v tvář..no bylo by tu hodně co vytýkat, každýmu je jasný že ani jeden z hlavních představitelů není žádný Tony Jaa, nebo Jet Li. Ale co se příběhu, akčních scén týče jedný se o nejpodařenější scifi všech dob. Film který předběhl svou dobu a dokonce možná i sám sebe. Z celé trilogie jasně nejsilnější díl, který nechává své 2 pokračování hodně vzadu, ale i tak je celá trilogie jasně zářícím bodem na poli akčního scifi.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Ani nevím proč, ale dvojku mám radši než jedničku. Z Arnieho jde sice strach i přes ocelovou zeď, ale "kladná" role mu sedí přeci jen víc. Každopádně první a druhý díl tvoří nadherný celek jako např. Alieni 1 a 2 či celá trilogie Pána Prstenů. Třetí díl, ač velmi povedený a lehce komediální a těžce destruktivní přišel o to nejcenější...ponurou, až strašidelnou atmosféru nejasné budoucnosti. Čtyřku do série ani nelze počítat, Arnie je Arnie a nikdo ho prostě nenahradí. Hasta la Vista Baby ! ... I´ll be back !

Predátor (1987)

Perfektní prostředí deštných pralesů kde se setkají ti nejsilnější. Arnie vs. dnes již legendírní Predátor. Je čas vyndat bezbolestnou ! ! !

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

"Řekni to mojí ruce" tahle hláška naprosto předčila hlašku "Já se vratím", alespoň u mě. Souboj na toaletách naprosto ůchvatný, zašlapávání do země, rozrážení pisoáru hlavou a prohazování zdí je jedna z naprosto nejlepších bitek. A samozřejmě je zde naprosto skvělá a bezkonkureční jízda jeřábu, skvělá práce. Jako film je T3 naprosto dokonalý a úchvatný, ale jako pokračování T1 a T2 tomu chybí ta klasická temná atmosféra při které mi běhal mráz po zádech. Ale akce je to úchvatná.

Ztraceni (2004) (seriál)

V současnosti naprostá špička ! Velmi propletený a přesto smysl dávající. S jinými "hrdinnými" seriály naprosto nesrovnatelné. Děj se navíc odehráva v nádherném prostředí tropického ostrova. Záhady, cestování v čase a nevysvětlitelné jevy jsou na denním pořádku. Po trošku slabší a táhlé 4. serii je tu momentálně 5. serie která je pro mě naprostým seriálovým vrcholem ! Takže za poslední 2 serie 5 a 6 hvězda dolů, a jestli to půjde takhle dál tak pujde dolu asi další :-( opět plné hodnocení