Popelka (2015)

Tento svet potrebuje, trochu rozprávky.

Drive (2011)

Žmolil som si prsty na rukách, ako pätnástka na prvom rande. Môj blažený úsmev nezmizol z tváre počas celého filmu. Ja neviem, asi to bol dáky Photoshop, alebo čo.

Jurský svět (2015)

Jednoducho som im ten koniec nezozral. Na zaciatku som mal zimomriavky koli tomu, ako sa to snazilo hrat na povodny Jursky park. Neskor to spadlo do dnesnej rutiny, ktoru vidime skoro v kazdom dnesnom blockbustery. Neviem cim to bolo, ale ty dinosaury vyzerali horsie ako pred 20 rokmi. CGI tak odflaknute som necekal, v pokracovani priekopnika prave v tomto obore. Budem sa smiat ak budu nominovany na oscara v tejto kategorii. Skoda, velka skoda.

Sherlock (2010) (seriál)

1.seria: **** 2.seria: ***** 3.seria: *****

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Ooo ano. Pred nedavnom som pisal komentar na Avangers 2, ze ake je to stale iba o tom istom. Bez napadu, bez ziadneho podpisu tvorcu. Mozno sme vysli z doby kamennej. Skor si myslim, ze Miller je ako Galileo, ktoreho aj tak oznacia za kacira. Ja dufam, ze nevznikne pokracovanie. A predsa sa toci!

Avengers: Age of Ultron (2015)

Zijeme v dobe kamennej, ktoru nastolili v Transformers. Tony a tony digitalneho kamenia, ktore sa na nas sypu. Uz sa tesim na dobu bronzovu.

Velký Gatsby (2013)

Ak by existoval ,,300,, bez krvy, volal by sa Great Gatsby.

John Wick (2014)

Ano. Fakt som cakal dlho na Keanuovu smiesnu chôdzu. Na jeho gesta a pohyby. A tu ho mame. Velmi pekna a slusna akcia, velmi pekna.

Jupiter vychází (2015)

Vraj to bolo farebne, no ja som videl iba sivu farbu.