Odsouzení (2010)

Príbeh: *****, Herecké obsadenie:*****, Spracovanie príbehu *** - napríklad od začiatku bolo až príliš do očí bijúce, že sa to celé bude točiť okolo DNA testov.. a ešte aj nejaké iné veci mi tam nesedeli.. Je NEUVERITELNE, ze nevinny človek môže byť odsudeny za vraždu a je NEUVERITELNE, ze Kenneth Waters rukou osudu zomrel 6 mesiacov po prepustení pri nehode... NEUVERITELNE c´est la vie

Volný pád (1993)

V rozmanitosti pohladov na hlavnú postavu vidím zaujímavosť tohto filmu - preto dávam aj štvrtú hviezdu.. Nie skvelý film, ale zaujímavý..

Kladivo na čarodějnice (1969)

podľa môjho názoru postava stvárňujúca Boblinga mohla byť hrôzostrašnejšia, viacej krutý výzor a hlavne Ignác mohol vyzerať oveľa šerednejšie-škradšie. Ale inak tento film považujem za jednu z najlepší knižných adaptácií. Špeciálne oceňujem napríklad hudbu, ktorá výborne vystihuje atmosféru knihy, vid hudbu tu: http://www.youtube.com/watch?v=ZZvu3ZOCcGY

Hluboké hrdlo (1972)

Nalejme si čistého vína. Ide o staré péčko. Vo svojej dobe mohlo byť výnimočným dielom, v súčasnosti obsahuje len zopár "vtipných" dialógov".

Tráva (2005) (seriál)

7 sérií som si pozeral asi za týždeň. Prvá a druhá séria dosť dobrá - ****, ostatné slaby priemer, - iba umelé predlžovanie príbehu=***

Svět podle Prota (2001)

Kevin Spacey sa do tohto filmu na túto postavu úplne hodí !! vynikajuci vykon

The Art of Flight (2011)

Tak tomu hovorím "žiť život" ! Ako napísal Pomo: "Ak ste do snowbordizmu, urobíte sa." :)