Insider: Muž, který věděl příliš mnoho (1999)

Výborné drama s ještě lepšími hereckými výkony a celkem slušně napínavím dějem. Je to ten typ filmu u kterého si ani nevzpomenu že chci kouřit nebo že by se mi chtělo na záchod, prostě sedim a naprosto odevzdaně prožívám děj. To je asi tak jedna z mnoha věcí kvůli které mám filmy rád

Uvnitř tančím (2004)

Výborný snímek o vnitřních pocitech a silnému poutu mezi dvěma vozíčkáři. Člověk může být slepý a přeci vidí, může být hluchý a přeci slyší. Tohle je silný příběh o tom, že jsou i lidé kteří jsou nehybní ale přeci uvnitř tančí.

Rituál (2006)

Hrozná bejkárna. Ono co jiného čekat od N.Cage

Výměna (2008)

Tak tuhle dobu ve které byl snímek točení, ženám opravdu nezávidím. Na pokraji vyčerpání a bez sebemenší naděje na lepší pruběh vyšetřování únosu svého syna, zanechává Clint Eastwood ve svém filmu hlavní hrdinku, aby poukázal na dobu, ve které policie nedodržuje morální hranice ani lidská práva.

Wrestler (2008)

5hvězd se mi dávat nechce, protože mám pocit pouze o trochu lepší,než dobrý. Zvládnutí role wrestlera bylo na jedničku ale něco tomu filmu chybělo. Možná nějaké surprise? Příběhů o lidech co se na začátku svých kariér doslova koupou ve své slávě o kterou ve finále přijdou a rázem se ocitnou na dně společnosti je spousta. A ani tento se nijak neliší od ostatních. Bez Mickyho Rourka by ten film stál za H....

Gran Torino (2008)

Clint je prostě jednička. Mít pod palcem režii a ještě si vystřihnout hlavní roly u takového filmu jako je Gran Torino, Hmmmmm. Je diváckou lahůdkou koukat se na tak klidného a charismatického herce jako je on. Svoji mimikou dokáže utáhnout celovečerák takovym stylem, že se vám bude vrtět prdel na židly.

Hell W10 (1983)

Joooo, tak tohle se klukům opravdu povedlo. Vážně supr sranda. Mick Jones v kvádýrku je opravdu boží. Tleskám,tleskám, tleskám. Znudy po pár jointech vznikaj vždycky nejlepší nápady.

Rude Boy (1980)

Jak řiká HellW10, filmařina to opravdu není dobrá. Záběry z koncertů jsou fajn ale muzika je tam přidána až ve studiu, to byl důvod proč byl Joe u točení tohoto filmu tak nehorázně nasranej. Skoro se to ani nedotočilo. Dávám ***, je spousta lepšího matroše ve kterým dominují The Clash.