Krvavá neděle (2002)

Zasáhlo mě to jako letící kámen a zároveň mi to vysvětlilo pojem toho jak vznikají organizace jako je IRA. Velice působivý film hoden stoprocentního hodnocení.

Zrození šampióna (2009)

Sebejistota, odhodlání a srdce na správném místě. To vše ukazuje Sandra Bullock, které jsem v tomto filmu věřil naprosto všechno co udělala. Tyto role jí opravdu moc sluší.

Děsnej doják (2006)

Děsný to opravdu bylo ale že by mě to dojalo??

Maria milostiplná (2004)

Kolumbijské drama o plných střevech a polikání čehosi protizákoného.

Fargo (1996)

Další výborný zářez bratrů Coenových s výborným hereckým obsazením a neotřelým dějem. Mám ale pocit, že za režií stál pouze Joel a Ethan byl uveden v produkci.

Michael Jackson's This Is It (2009)

V případě, že budu brát v potaz to, že je král popu mrtev, tak si tento nedotáhlí hudební dokument zaslouží přinejmenším 4****. Díky Jacksonovi smrti je vše kolem něj nasáklé slzami a smutkem. Osobně bych řekl, že hodnocení tohoto hudebního dokumentu je čistě individuální věcí každého znás. Buď bude člověk hodnotit podle toho jak ho měl rád nebo podle filmařského umění. Za filmařské umění jsou to hvězdy pouze 2** ale peněz za kino rozhodně nelituji.

Wimbledon (2004)

Tohle u mě ani trochu neuspělo. Tenis mám opravdu rád a neradbych ho s tímto filmem spojoval.

Ďáblova dílna (2007)

Chvíli mi trvalo než jsem se do tohoto válečného dramatu podle pravdy zadíval a na pevno se usadil. Jinak bych to viděl na 75%, bohužel musím dát buď 80% nebo 60% což je veliká nevýhoda.

Ti druzí (2001)

Tohle má hodně komorní grády. Je to klidné ale překvapující a velice mrazivé.

Zkažená mládež (2007)

Abych se popravdě přiznal, čekal jsem od toho asi opravdu hodně ale co jiného si má člověk myslet , když jste tomu vytvořili krásných 87%. Bohužel jsem v tom nenašel nic ohromujícího, tedy kromě toho závěru, ten je opravdu mrazivý. Docela mě to i mrzí, že nemám podobný názor jako ostatní. Jako film z pohledu zpracování ho vidim za 3*** ale beru v potaz to, že námětem se stala pravda ve znamení školní tragédie kterou nelze a ztěží bodovat a hodnotit.