Elitní jednotka (2007)

Hodně dobrá, cizojazyčná ukázka toho, jak dobít kopec.

Invictus: Neporažený (2009)

Clint udělal v podstatě znovu dobrý film, plný moudrých dialogů a hrdinský činů. Bez účasti Morgana Freemana a základny v Jihoafrické republice by film skončil v propadlišti dějin.

Defendor (2009)

Ať je jeho obsazení menší nebo větší, jeho výkony jsou vždy excelentní. Ano, řeč je o Woody Harrelsonovi a jeho výkonech. Né nadarmo ho mám v Top 10 herci.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Dobrodružná a silně egoistická, mužská záležitost.

Dealeři (2006) odpad!

Celovečerák, který na mě po zbytek večera působyl, jako noční můra. HROZNé

Větší, silnější, rychlejší (2008)

Tak od tohodle jsem čekal hodně velkou sračku a mile mě to překvapilo. Je to nejen pro lidi, kteří se zajímají o kulturistiku ale i pro laiky, kteří si chtějí udělat obrázek o americké veřejnosti.

Moon (2009)

Příjemně rozvynutý příběh v netradičním prostředí s výborným hereckým výkonem Sama Rockwella.

Prokletý ostrov (2010)

Film is fucking brilliant Nezjišťujte o čem film je a jestli vám někdo začne vyprávět děj, tak ho zastavte a jděte do kina. Po tom co usednete do měkké sedačky, tak zapomeňte na běžnou podívanou. Popcorn budete mít netknutý a brčko od pití prokousané. M. Scorsese si s vámi bude dělat co se mu zlíbí. Až budete odcházet ze sálu, řekněte si: „Jsem normální“. S pocity bludů, halucinací a obavou, že za vámi někdo jde, doražte domů, řekněte ženě, jak moc jí milujete, děti uložte do postele a pokud usnete, tak ráno na film raději zapomeňte.

Fish Tank (2009)

Dramatický průřez teenagerské naivity a zklamání v sebe sama.

Číslo 9 (2009)

Konečně zase temnější animák v podání Shanea Ackera ve kterém se nezapře práce Tima Burtona.