Hrdost a sláva (2008)

Velice dobrá podívaná na motivy zkorumpované policie. Od takových herců jako jsou Edward Norton a Colin Farrell se ani špatné výkony čekat nedaly. Musím říci, že spád filmu byl podobný jako u filmu Země Policajtů se Slyem, který podle mého ve filmu odvedl výtečnou práci a zákonitě na to si vysloužil od kritiků jen samá pozitiva.

Fáma (2000)

Zajímavé téma ale nudné zpracování, navíc je to na mě moc teenegerovské. Sorry ale za 2

Arizona Dream (1993)

Další z Kusturicových originálních lahůdek na pomezí vážnosti a humoru se skvělími hereckými výkony Faye Dunaway a Johnyho Deppa.

Magická hlubina 2 (2004) odpad!

Opravdu ztráta času. 2díl neměl vůbec nikdo točit

Nezvaný host (2007)

Oduševnělí snímek o hledání ztraceného života a o přátelství, které nemá hranice. V rytmu afrických bubnů zaujme nejednoho diváka a po zbytek dne zanechá veliký zážitek.

Zastav a nepřežiješ (2006)

Až na ten závěr to byl hodně slušnej fofr. Stathamovi tenhle žánr prostě sedí.

Život jde dál (2006)

Hodně slabý, bez sebemenšího záchvěvu čehokoliv.

Na křídlech vážky (2002)

Vzbudilo to ve mě čtyři hvězdičky smutku ale pouze tři z hlediska filmařiny.

Návrat na vrchol (2006)

Filmy se sportovní tématikou jsou pro mě vždy určitým spůsobem citovou záležitostí. Osobně znám návaly emocí, nervozity,pocity neuvěřitelného štěstí a radosti ale také zklamání a zlosti, která ke sportu neodmyslitelně patří. Lidé, kteří považují za klišé průběh tohodle děje, nejspíše nikdy neprošli žádným druhem profesionálního sportu, protože okamžiky, když vstřelíte rozhodující gol a zajistíte tak svému týmu vítězství, je ten nejkrásnější okamžik na světě. Je to chvíle, kdy nemyslíte na nic ostatního. Těchto okamžiků je vreálném světě mnoho, protože sport je nevyzpytatelný a my jsme pouze jenom lidé. A proto nezatracujme příběhy, které se opírají o skutečný fakt prožité radosti,štěstí a slávy tím, že ho nazveme klišém.