REC (2007)

Začátek filmu byl opravdu napínavý, doslova jsem čekal na ten první okamžik vystrašení, který byl hodně zajímavý. Ale pak se to celé pokazilo, všichni se začali navzájem požírat a zkončilo to B čkovou srandou.

Tajemství slov (2005)

Výborné drama z klidného a neznámého protředí ropné plošiny.

Revizoři (2003)

Svým syrovým pojetím se postavy stávají humornými a částečně se i odpoutávají od nálepky (debilové). Ačkoliv v porovnání s realitou koučingu pražské MHD je film Kontroll značně nereálný, tak děj na mě vyzařoval velice působivě a zajímavě. Užil jsem si celkem slušnej večer, takže za ****.

RocknRolla (2008)

I když jsou filmy Guye Richieho stále o tom samém, tak musím přiznat ,že mají stále šmrnc a něco do sebe. Gratuluju výborný snímek.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Těžko se mi spalo po shlédnutí tohoto filmu. Musím říci, že mě psichycky naprosto vysál.

Hallam Foe (2007)

Jamie Bell, v uceleném ději se stylovou zápletkou,a ještě stylovějším provedením skrze šmíráckej dalekohled. Do toho prostředí Edinburghu, které miluji. Není co řešit : *****

Mluv (2004)

Díky výbornému výkonu Kristen Stewart se z filmu nestal obvykle levný prázdninový příběh ze střední školy v Amíkově. Dávám ****

Normal (2009)

Spíše než příběh o vrahovi Petru Kurtenovi je film o hledání sebe sama Pavla Gajdoše,který se utápí v milné představě o životě. Bez úžasných a originálních záběrů mexického kameramana by film zapadl do škatulky průměrných. Hodně by mě zajímalo jak probíhal casting na hlavní mužskou roli, nevím jestli se to zdá pouze mě ale Milan Kňažko jakoby z oka vypadl Anthony Hopkynsovi, obličej a stažené vlasy do zadu.... i nu, režisérova sázka na jistotu v autentičnosti hrůzy a strachu z Milana Kňažka. Osobně moc nemusim takovéhle temné filmy ale po sérii českých komedií to bylo slušné rozptýlení.

Mrtvý muž (1995)

No byla to docela sranda. Jinak děj stál za prd ale hudba se mi moc líbila

Život a hudba Lee "Scratche" Perryho (2008)

Výborný dokument o Lee Scratch Perrym, který stál u zrodu rytmu REGGAE. Je to bezpochyby otec této muziky. Veliké díky jeho osobě