Hačikó - příběh psa (2009)

Nádherný, čistý příběh, plný lásky a věrnosti. Dlouho jsem neměl tak mokrej ksicht jako po shlédnutí tohoto filmu.

Nevinná (2008)

Říkáte si proč 5hvezdiček. Tento film jsem si pouštěl až po té co mě uchvátil scenář a děj filmu The Next Three Days. Nemám nic proti starým předělávkam ale to co předvedl režisér filmu s Russelem Crowem je u mě nehorázná drzost. Do puntiku okopírovali tento film a navíc nepřinesli ani jednu originalní myšlenku. Proto bych rád tento film vyzdvihl.

Lid versus Larry Flynt (1996)

Jeden z nejlepších Formanových filmu kde Woody Harelson ztělesňuje magnata porno prumyslu.

Voda pro slony (2011)

Film mě ničím neuchvátil ale ani neurazil. Příjemná hudba a prostředí na mě bohužel vice nezapůsobil než za 3 hvězdy.

The Doors - When You're Strange (2009)

Jeden z nejlepších hudebních dokumentů, které jsem zatím viděl. Čekal jsem sebestředný a dlouhý kecání o Jimovi ale narazil jsem na vynikající a komplexní dokument o Jimovi, kapele a době ve které hudba znamenal opravdovou svobodu. Čim více hudebník sahá po nesmrtelnosti, tím více se stává zranitelným. Bez určitých aspektů, které tyto hudebníky ve své době provázely, by tenkrát, hudba byla mdlá a nic neříkající, prostě podobná té dnešní a proto z celého hudebního srdce děkuji: J. Morrisonovi, J. Strummerovi, J. Hendrixovi, C. Cobainovi, J. Joplinonvé, J. Cashovi, F. Mercurymu a dalším, kteří do hudby dali vše co v sobě měli.

Všemocný (2011)

Moje taktika na tyhle filmy je jasná, vždy si pouštim sérii přibližně 10 až 15 nezávyslejch filmů. Když už cítim, že mám mozek z přemíry mozkové aktivity unavený, tak si teprve pustim takovýhle film. Má to šťávu a grády, dobrej nápad a zpracování, nenudí to ale pobaví...... u mě je to plný počet bodů

Nevhodný den pro rybolov (2009)

Film neměl zpočátku nějak zvláštní grády ale zhruba po polovině filmu jsem začal pociťovat cosi zájímavého nad čím přemýšlím ještě teď. Ten německý zápasník mi přirostl k citové buňce více než jsem předpokládal.

Tři dny ke svobodě (2010)

Tak na tenhle film jsem ale naprosto zapomněl a musím konstatovat, že mě ale velice mile potěšil a zároveň zpříjemnil páteční večer u televize,kde zrovna běžel Kameňák 3. Výborné drama s pozoruhodným Russellem Crowem na jehož výkony z filmů Insider a Beautifull Mind jsem musel čekat až doposud a ještě si troufám říci, že je tento film nepředčil, přez to se mi ale velice líbil.

TRON: Legacy 3D (2010)

S home projekcí jsem čekal opravdu dlouho a jsem rád, že jsem nepospíchal a s rozmyslem jsem počkal na tu správnou chvíli. S lehkostí jsem se na dvě hodiny ponořil do jedinečně vykonstruovaného světa digitálních technologií a maximálně si to užíval. Kosinski vytvořil opravdu něco originálního a právem si u mě vysluhuje tetování, klidně i přes celá záda : TRON

Bratři (2009)

Neuvěřitelně silný film o nevyřčené pravdě, která udrží diváka lačného až do samotného závěru. Naprosto souhlasim s komentářem Superpéra.