• Krátkometrážní

Piti Piti Pa (1970)

Mám rád Funese, ale tohle u mě patří bohužel mezi ty slabší kousky. Oproti jiným "funesovkám" méně humoru a muzikální vstupy už jsou taky za zenitem. 45 %

Kronika mutantů (2008)

+ není takových filmů mnoho + hudba + stroje a zbraně - některé efekty - nevyužitý potenciál x jako by to bylo natočené podle nějaké hry 45 %

Adamovo tajemství (2003)

Tak to bylo drama, krimi nebo porno? Od každého něco, ale dohromady vlastně nic moc. Prostředí vodních kanálů je zajímavé. A kam se vlastně poděl dopis? Tento film asi vážně není pro každého... 25 %

Hačikó - příběh psa (2009)

Film je hezky natočen, hezká (ale opakující se) hudba a smutný příběh, jehož děj při vyprávění kamarádovi dokážete shrnout do 2 vět. 55 %

Jack a Jill (2011)

Sandlera mám rád, ale jako ženská je děsně hnusnej :). Není to komedie, u které byste se celý film třískali smíchy, ale příjemně zabaví. Nic světového, nic zkaženého. Některé scénky byly dobré (brambory jsou málo slané; on rád lepí). Bohužel i zde je typický americký fekální humor :(. 60 %

Agent WC 40 (1996)

Bláznivých komedií se v poslední době moc nenatáčí a svoje nejlepší léta již mají za sebou. S tímhle si rád zavzpomínám. Některé scénky jsou fakt úžasné, jiné trapné, ale určitě film není nudný. Ten konec je ale vážně divej. 65 %

Sirotčinec (2007)

Hororem bych to moc nenazval. Spíš mystoriózní psycho. V každém případě je těžké tento film objektivně posoudit. Chvíli se opravdu snaží tvářit jako by měla začít děsivá hororová scéna. Skoro celý film vlastně nevíte čemu věřit. Na španělskou produkci je však film dost silný. Konec má své kouzlo a vyšvihl film u mě o 1 hvězdičku víš. 70 %

Zdrojový kód (2011)

Tak trochu jiný Matrix...velmi dobrý nápad, jehož potenciál se dal ještě více uplatnit. Žádné velké překvapení ve filmu se nekoná a možná kdyby film skončil v době, kdy se ve vlaku všichni "zasekli", mělo by to asi více poetický nádech. V každém případě jsem se ani chvíli nenudil. Určitě jeden z těch lepších filmů 2011. Celkem 75 %.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Klasicky americké, ale tentokráte lehce nad průměrem. Pointa s 20 mi byla známá již od počátku filmu. Dobře volená hudba, uvolněná atmosféra a sexy Anna Faris film trochu vyzdvihují. 60 %

Nákaza (2011)

Filmů podobných Nákaze už tu bylo hodně. Herecké obsazení slušné. V ději asi nic neočekávaného. Moc se mi nelíbil hudební doprovod. Film se točil hlavně kolem Ameriky...ale co jiného čekat. 55 %