• Krátkometrážní

Predátoři (2010)

Tak jsem se na to těšil, až mě to zklamalo. Žádný překvapivý děj, vše se dalo očekávat, naopak jsme se vlastně nedozvěděli, kde se tam oni vzali, kdo je tam dovezl a co s nimi bylo dál? A nebylo tam tě predátorů víc? AvP bylo fakt lepší. 50 %

Pohřben zaživa (2010)

Natočit jednoho herce v jedné rakvi a tak, aby to divák vydržel hodinu a půl musí být sakra těžký. Nedá se to nazvat průměrné, zároveň to nebylo špatné a ani to naopak nepůsobilo nějak úchvatně. Je těžké tento film zhodnotit. Asi to nebude pro každého. A asi to nebude film, který byste si za půl roku pustili znova... Za mě 55 %

Ženy v nesnázích (2009)

Tak tady se vážně až moc mluvilo. Film o ženách a asi hlavně pro ženy. Jako bych koukal na Sex ve městě, který jsem nikdy neviděl :). Hádám, že to bude podobné :). Je to sice komedie, ale moc jsem se teda nesmál :(. 35 %

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Když vezmu tuhle trilogii celkově, první díl byl nejsilnější, druhý díl průměrný a třetí díl lepší a soudní. Jednička určitě obsahuje nejvíc "drsných" scén, kdy se seznámíme s hlavními hrdiny. Komu se první díl zalíbí, bude určitě hltat i druhý a třetí. Hezky zapletené kdo s kým co jak a za kolik :). 80 %

Děsnej dupák (2009)

Průměrná parodie. Nejvíc se mi líbil začátek, bohužel film postupem slábnul. Navíc je dost krátký (otázka, co by prodloužení přineslo). I když hlášky tam taky byly občas dobrý :) 55 %

Ondine (2009)

Taková spíš pohádka pro dospělé. A je na vás, zda budete věřit...

Adolf Eichmann (2007)

Vyprávění ze zajímavé doby. Ale právě kvůli tomu vyprávění je to docela nudné. Natočením přímo ve 2. světové válce a ne následného soudního procesu (to mohl být jako doplněk filmu na konci) by bylo jistě mnohem zajímavější. 40 %

Varieté (2010)

Namíchejte si Moulin Rouge, Divoké kočky a koncert Cher a Christiny Aguilery a vznikne vám Varieté. Tento film asi nebude pro každého - spíš ne pro ty, co nemusí Cher a ChA. Ostatním určitě zachutná, stejně jako mně. Příběh patří mezi běžné a nic v nového tom nehledejme, ale hudební část filmu jej vyzdvihuje. Christina je v něm moc roztomilá :). 80 %

Chobotnice z II. patra (1986)

Nostalgická "pohádka" o barevném humusu vytaženého z moře :). Má to své kouzlo, ale Lucie s formelákama byla lepší. 60 %

Lekce neslušného chování (2008)

Poslední dobou narážím na takové polodivadelní inscenace. A ty já moc nemusím. A tohle patří mezi ně. Děj se víceméně odehrává v jednom domě. Párkrát jsem se zasmál, spíše tedy usmál. 45 %