• Krátkometrážní

Ve stínu (2012)

Kamera výborná, dobové scény super, herecké výkony bez připomínek, ale celý děj se táhne, unavuje a skoro až nudí. Očekával jsem více. 50 %

Drive (2011)

čekal jsem víc akce, víc závodu, více drive! 50 %

Osm statečných (2006)

Nebylo to ani dost dobrodružný, ani moc emotivní, ani moc pohádkový. Byl od všeho něco. Dalo se na to dvě hodiny dívat, ale v tomhle filmu prostě nebylo nic, co bych mohl výrazně vyzdvyhnout. 45 %

Megamysl (2010)

Moc velké překvapení se nekonalo. Pro mě z animáků jeden z těch slabších. Konec byl o hodně lepší, než celý film, ale když budu brát film jako celek, hodnotím na 55 %

30 dní dlouhá noc (2007)

Spousta krve, ale strašidelné mi to nepřišlo. Koukal jsem na to asi ve 2-3 hodiny v noci a jediné, co mi přišlo, že už svítá... ale to bylo jen ve filmu :). Jinak se vlastně ani nedozvíme odkud se vzali a kam se pak poděli. A to mi docela vadí, když už na takovou věc koukám. 40 %

28 týdnů poté (2007)

Skoro to vypadalo na 5*, ale konec mě dost zklamal. Už jsem sem chtěl psát komentáře, jak je to úžasné, ale pak jednání typu "musíme jet na stadion" a zalezou do nějakého tmavého podchodu do metra, kde vidí jen s puškou s nočním viděním. Je to něco jako "schválně, jestli dokážeme přežít nejtmavší místo v Londýně a pak se možná půjdem zachránit na stadion." ááá, tyhle nelogičnosti mě fakt s*rou. A dětem bych za jejich jednání nandal už na začátku:). Tohle u mě sráží film o dobrých 20 %. Celkem ale ještě dobrých 70 %. Jako velké plus - nebylo to jen o krvi a nechutnostech, dost akční, nenásilný hudební podkres.

Tlouštík Rino (2008)

Tohle nevím, jak okomentovat :) Prostě úchylnej film o naivním a zároveň pomalejším tlouštíkovi. Buď mu budete fandit nebo ho nenávidět :). Z filmu mám rozporuplné reakce, takže hodnotím 50 %. Ale blondýnka byla hezounká ;).

Anonym (2011)

Jak již napsal POMO - film je dobově úžasný, herecké výkony dobré, kamera a kostýmy také, ale zpracování je horší - pro nehistorika je opravdu nepřehlednost v postavách příliš velká a film díky tomu začne spíš nudit, než zajímat. 30 %

Boží zápasník (2006)

Tak ze začátku to vypadalo, že to bude pěkná bláznivá komedie. Ale nakonec z toho byla pěkná bláznivá blbost. 35 %

Napola: Hitlerova elita (2004)

Film o válce bez války (spíše drama), o lidské nelidskosti a o poslušnosti vs. rozum. K dokonalosti tomu přeci jen něco chybí, ale vůbec jsem se nenudil celý film. Velmi příjemné zpracování. 75 %