• Krátkometrážní

Šťastný smolař (2012) (TV film)

...a mně se to líbilo... moderní, nevšední, zábavné... 75 %

Zkus mě rozesmát (2011)

Popis filmu si předem záměrně nečtu. Podle názvu filmu jsem očekával Sandlera jako debílka, co se bude snažit rozesmát nějakou zamrzutělou buchtu, ale nekonalo se. Film se bere úplně jiným směrem a nebál bych se říct průměrně sandlerovským s několika úsměvy během filmu. Průběh filmu je typicky americkým, kdy už předem víte, jak dopadne konec. 55 %

Jsem číslo čtyři (2011)

Kdyby byla první půlka alespoň trochu záživná jako ta druhá, tak by to asi nebylo tak špatné. Čekal jsem ale více akce a scénář taky nic moc. Hudba nepřekvapí a herci také průměr. Prostě nemastné, neslané. 50 %

Životy těch druhých (2006)

Špatné to nebylo, děj se dal očekávat, zvraty tam ale byly. Pěkný film, ale spíše jen na jedno shlédnutí. Jinak období pevné státní bezpečnosti vykresleno dokonale. 65 %

10 000 př. n. l. (2008)

Když je na filmu nejhezčí Camilla Belle, tak to bohuže na dobrý film nestačí. Plus ještě dostane příroda a hudba. Jinak dějově je to o ničem. 50 %

Madagaskar 3 (2012)

Zatím (počítám, že bude další) nejlepší díl ze všech. Pěkně vybarvenej, vtipnej, "namíchané" národy, moderní hudba versus klasika od Hanse Zimmera. Jsem mile překvapen a dávám 85 %.

Mezi vlky (2011)

Takový nezvratný osud s vlky, co? :) 50 %

Sněhurka (2012)

Bylo nebylo... Od tohoto filmu neočekávejte zfilmování klasické pohádky. S ní to má společného možná tak názvy některých postav a zrcadlo. Nebýt toho, mohl by to být film nazvaný zcela jinak. Dívám se na to jako na "jiný" film. Myslím, že dokáže velice dobře pobavit. Julia hraje výborně a místy je to i vtipné. 70 %

Znovu a jinak (2011)

Více méně film o tom, jak získat zpět ženatého chlapa. Málo zápletek, zvratů a celkem nedostatek záživnosti. Kde že byla ta část "komedie"? 40 %

Jump street 21 (2012)

Tak po dlouhé době jsem se příjemně bavil. Akce spojená s vtipem a bez nudy. 75j %