• Krátkometrážní

Padesát odstínů černé (2016)

Budete se bavit, pokud 1) jste viděli originál 2) máte rádi parodie Film jde v posloupnosti jako originální film. Ano, jsou tam trapné a nechutné části (v kterém parodii nejsou), ale je tam také hodně světlých částí, kdy neudržíte koutky v klidu :). Telefonní seznam -Christian Grey -Christian Black -Christian Black-as-hell ...

Padesát odstínů šedi (2015)

Donutil jsem se podívat - a to jen jako příprava na 50 odstínů černé :)

Domácí mazlíček (2008) odpad!

Doufám, že všichni, co měli co do činění s tímto filmem, hlavně scénárista a režisér, byli odsouzeni k trestu smrti a Anna Faris alespoň k doživotnímu trestu. "ooo, bože, tento film byl hloupoučkej". A ani plno krásných vysokoškolaček to nezachránilo. Vydržel jsem se jen proto, že jsem chtěl kroutit hlavou nad stupiditou, která v tom filmu je na každém rohu. A když Shelley řekla "ježiš, já jsem tak pitomá", usmál jsem se, protože to bylo první (a taky poslední), v čem jsem jí dal za pravdu :-).

Jednou ranou (2013)

Na mě má ten film moc líný děj. Takové nemastné, neslané. Začátek se vyvíjel slibně...čekal jsem i nějaký pořádný rozjezd, který ale nedorazil. A postupně umírá jeden parchnat za druhým před očima hlavního hrdiny, jaká náhoda. 40 %

Utopenec na útěku (1998)

Ten váš pes má ale divný kukuč... To proto, že se mu díváte do zadnice :D Prskala jako klobása na grilu :D

Lovec trolů (2010)

1st person pohled tomuhle filmu určitě přidal. Chtělo by to ale lepší zpracování, děj a logické uvažování. 50 %

Magnolia (1999)

TOHLE není asi možné jednoduše popsat. Začátek je zmatený a už jsem tušil, že střípky se budou spojovat. Nádherné na filmu je ztvárnění soustu lidských povah, strachu, lásky, smrti, touhy, ambicí, atd. Každá postava je jiná a najednou zjišťujete, že ty postavy vlastně všude chodí kolem vás. A ve filmu si určitě najdete někoho, komu budete fandit. Celý film je navíc podkreslen nádhernou hudbou. JENŽE pak přijdou žáby a já udiveně koukal, co to tam dělá. Oni to brali vážně. Tohle film u mě hodně shodilo. A takové věci se prostě NEDĚJÍ. 65 %

Dokonalý smysl (2011)

Začalo to hezky... ááá, nějaká nákaza, bude se na co koukat...ouha. Léčba nákazy se vůbec neřešila. Je to opravdu pouze drama a nejhezčí na filmu byly snad kozy Eva Green. Fascinuje mě i to, že ona je epidemioložka, ale ve filmu skoro vůbec není ve své práci, aby se snažila na příčinu nákazy přijít. Mohla být klidně popelář, pro tento film by to bylo jedno. 35 %