• Krátkometrážní

Tygr a drak (2000)

Skvělé souboje, tradiční asijský příběh a styl, krásné prostředí a létající lidé :). 55 %

Zaříkávač koní (1998)

Pro ty, co mají rádi koně (což je snad každá žena) to určitě musí být něco nádherného - jééé, nádherný kůň, jééé, ta romantika... Pro mě obyčejné zvíře, styl příběhu, který už jsme viděli hodněkrát a Scarlett Johansson, kdy ještě neměla prsa. + za herecké výkony. - moooc dlouhé. Celkem: 45 %.

Svět podle Mallory (2010)

Mělo to pěkný vývoj, pořád jsem čekal, že se stane něco víc, už by to sahalo i na 4*. Ale konec mě dosti zklamal. Díky tomu "jen" 50 %. Chtělo to "lepší" finiš.

Nanga Parbat (2010)

Jako bych viděl K2 v německé verzi. Inu, co se ale dá na horách dělat jiného, než lézt a zachraňovat... 50 %

Druhá šance (2012)

Kde že byla ta komediální část? 30 %

Zima za války (2008)

Nebylo to až tak dobré, jak jsem očekával. Film nenudí, ale ani mě příliš nezaujal. Vše ve filmu jsem předvídal. Dalo se koukat, ale znovu bych to vidět nemusel. 45 %

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Budu-li se na tento film dívat jako na klasický dobrodružně fantastickou klasiku, hodnotil bych ho asi o něco méně. Pokud ale vemu v potaz to, že se jedná víceméně o moderní pohádku, musím přeci jen přimhouřit oči a dát 4* (75 %)

Kostka 0 (2004)

Nemuselo to být tak špatné až na (některé) herecké výkony a hlavně na čip v hlavě, kterým náhle zlepšíme fyzické vlastnosti obyčejného člověka tak, že vyskočí 10 metrů do vzduchu...OMG! 35 %

Twister (1996)

Zpracování dobré, herecké výkony dobré, příběh dobrý, vizuální efekty perfektní - a všechny tyto doměnky zkazí některé přehnané věci - např. kdy vítr zvedne do vzduchu min. 2 tunové auto a hned o pár metrů dál se hlavní hrdinové drží dřevěného sloupu - ti sakra museli mít sílu :). 65 %