• Krátkometrážní

Výchovný tábor (2007)

Zajímavý námět, ze kterého se ale vytěžilo tolik šťávy, jako když rozpůlíte pomeranč, olíznete ho a vyhodíte. Škoda. 55 % (***)

Jako kůl v plotě (2021)

V tom filmu bylo tak teplo, že se divím, že při jeho natáčení neroztála celá severní polokoule. Pár vtipných momentů a už na začátku víte, jak to dopadne. 35 % (*)

Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz (2020)

No, řekněme si narovinu - takovej Indiana Jones v sukni, nedosahující však ani kvality, ani humoru. Za mě věc, kterou znova vidět určitě nemusím. 40 % (**)

Země nomádů (2020)

Tak jsem se těšil na Oscarový koncert, ale tak nějak jsem jen filmem proplul a žádné wau se nekonalo. Pro mě jen běžná story, která nijak nevyčnívá. 50 %

Loupež století (2020)

A tak došlo i na Argentinu. Na jejich filmový průmysl slušný výkon, ale filmy srovnáváme globálně a v tomto byl docela pěkný příběh, minimální humor a trochu akce. Těšil jsem se na něco víc zábavnějšího, ale dostal jsem takovou jednohubku, na kterou když za rok znova narazím, budu přemýšlet, jestli jsem to viděl nebo ne. 50 %

Oui, šéfe! (2012)

Film má svoje pohodové tempo. Děj nijak nenadchne, ale ani neurazí. Je to prostě taková pohodička k deštivému odpoledni. Nečekejte žádné mega vtipné scénky typu Taxi taxi nebo Drž hubu, nečekejte akci. Na druhou stranu film ani nenudil. 60 %

Jednej správně (1989) odpad!

1000+50 odstínů černoty. Nejsem rasista, každopádně film mě vůbec nezaujal a nudil celou dobu, i když chápu, co tím chtěl režisér říci. Víčka by zlomila i sirky do očí. A že by to měla být komedie? Ou, asi zůstanu ČERNÁ ovce.

Poslední zůstává (1996)

To je takový typ filmu, který mě ničím nezaujal - ani příběhem, ani hudbou, ani ženami, zpěvem nebo vínem. Jedině snad hvězdu za Bruce Willise, ala bulletproof hrdinu, kterému se vyhýbají kulky i ze samopalu. Mohl by si podat ruku s Keenu Reevsem / Johnem Wickem. A nebo je to Avenger? :O Celkově 1* (30 %)

Dom Hemingway (2013)

Ať žije sprosťák Dom. Některé hlášky a "nadávkové" battles jsou opravdu k pobavení, ale prostě není to film, u kterého bych si řekl "jo, nebylo to špatný a zase se na to někddy podívám" - nepodívám. Slabší 3* (55 %).

Tiché místo (2018)

Dobrý nápad se velkým množstvím nelogických a nevysvětlených událostí. Ve filmu zaznělo, že jsou jen 3. To ti 3 vyhladili celý svět? Navíc i armádu, když jedna ženština mu dokázala ustřelit hlavu jednou ranou? Vodopád zvuk utlumí, ale takových míst s různými zvuky na světě je. A mohli bychom pokračovat. 45 % (**)