• Krátkometrážní

Stitches (1985)

Typická bláznivá komedie 80.let, tentokrát z prostředí lékařské fakulty. Není to vyloženě špatné, ale ani příliš vtipné. Vidět a hned zapomenout.

The American Scream (1988)

Laciný a naprosto diletantský horror s komickými prvky. Postrádá ucelenost, některé scény na sebe nenavazují a závěr ani nedává smysl. Škoda, ten skvělý název sliboval víc.

Bez milosti (1995)

Virtuální realita, dřevní počítačová animace, souboje jak z Mortal Kombat a špetka kondenzované filozofie navrch. Geniální nebo dementní - záleží na úhlu pohledu. Já se ale bavil skvěle.

Living the Blues (1986)

17letý Abel (Michael Kerr), běloch z dobře založené rodiny, má neshody s rodiči a raději bloudí zapadlými uličkami černošského ghetta L.A. Chtěl by se přidat ke kapele Sama (bluesman Sam Taylor), do jehož neteře, Many (Galyn Görg), je zamilovaný. Abelovi rodiče ale se stylem života, který jejich syn vede, nesouhlasí a pokouší se ho změnit... Velmi levný, ale zdařilý malý film, jenž je bohužel prakticky neznámý (momentálně méně než pět hlasů na IMDb).

Aventuras del Oeste (1965)

Děj se odehrává v době dobývání Západu a potyček se Siouxy. Bohužel se tu většinou jen žvaní, a proto je to dost nuda. Pouze pro westernové fanoušky s velkou trpělivostí.

Saturday Morning: Cartoons' Greatest Hits (1995)

Kolekce videoklipů, ve kterých se písniček ze starých animovaných seriálů ujímají prvotřídní alternativní rockové kapely a zpěvačky. Tak namátkou : Helmet, Sublime, Butthole Surfers, Ramones, Juliana Hatfield s Tanyou Donnelly, Murmurs, Liz Phair, Violent Femmes a spousta dalších. Jednotlivá vystoupení sleduje Drew s přáteli a čas od času je doplní komentářem. Hudebně tak na 4,5*, klipům by ale prospělo trochu lepší zpracování.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Originální a vtipné, ale zároveň hodně stereotypní (JDho představy, katartické závěry plné životního moudra). Kdo viděl jeden díl, jako by viděl všechny.

Kancl (2005) (seriál)

Důkaz, že remake dokonalého seriálu může být ještě lepší než originál. Americká verze je vtipnější (i když někdy za cenu uvěřitelnosti) a hlavně v ní hrají lepší herci (Rainn Wilson!!!). Nenechte se zmást prvními díly, které jsou prakticky identickou kopií britské verze; postupem času se začne ubírat trochu jiným, vlastním směrem.

Bostonská střední (2000) (seriál)

Solidní učitelské melodrama, které ale s realitou nemá vůbec nic společného. Nenadchne, neurazí.

Amerika hledá topmodelku (2003) (pořad)

Naprostý souhlas s jack.hnut. Vadí mi jenom ten systém vyřazování a jeho férovost - porotci málokdy zdůvodní svá konečná rozhodnutí a v řadách, které jsem doposud viděl nikdy nevyhrála nejtalentovanější modelka... A hodnocení ostatních uživatelů, stejně jako hrozný český dabing, doporučuju brát s rezervou...