Škola rocku (2003)

Dle mého názoru..obyčejné. Vtipné, ale ne moc. A navíc: Jack Black. To mluví za vše. 50%

Simpsonovi ve filmu (2007)

Mohl jsem zůstat doma, protože ve filmu je úplně to samé co v seriálu. Žádné orgie humoru, jak jsem doufal, se nekonaly.

Orange County (2002)

Jako obvykle je Jack Black celkem vtipný, ale jeden člověk ještě dobrý film nedělá.

Mumie se vrací (2001)

Je to neuvěřitelné, ale Mumie se vrací vykrádá svou předchůdkyni. Prostě vzali ten samý děj a přidali k tomu jednoho malého caparta a film byl na světě!

Everwood (2002) (seriál)

Další zbytečný seriál, který by chtěl dojmout, ale moc mu to - alespoň u mě - nejde.

Equilibrium (2002)

Pořád mám pocit, jako kdybych už něco podobného někdy viděl. Ale kde?!

Vrána (1994)

Wow, wow! Myslím, že jsem lepší adaptaci komiksu ještě neviděl. Kam se hrabe Pavouček „pro celou rodinu” a jim podobné srágorky. Nebo mi chcete tvrdit, že jste už viděli nějakou komiksárnu, ve které by byl hlavní hrdina zabit už v prvních pěti minutách filmu? Ale jedno mu musím vytknout - konec. Celou dobu měl film temnou a depresivní atmosféru, ale ten konec to trošku zmrvil. Ten mi zabránil dát plný počet.

Oko (2002)

V Asii takový film může vzniknout v pohodě. Ale nevíte proč v Česku? No, rozpočtem to asi nebude. Za kolik by mohl v našich podmínkách vzniknout? Za 30, 40 milionů?

Spider-Man 2 (2004)

Jestli je vám dvanáct, tak se vám to bude líbit. Je tam totiž mladej klučina kterej skáče z jednoho baráčku na druhý a při tom likviduje jednoho padoucha za druhým, ale to je asi tak vše. Chápu, že to vydělá majlant. Chápu, že jsou všichni nadšení. Ale nechápu celkové hodnocení 75% (na ČSFD). To vám ke štěstí opravdu stačí hromada speciálních efektů a akce? Tak to jste opravdu NENÁROČNÍ DIVÁCI.

Iron Man (2008)

Vtipné to zas až tak moc není a na letní blockbuster to není ani moc akční, ale když to srovnám s ostatními komiksy (Batman, Spider-Man a jim podobné) tak se tu objeví minimum moralizujících keců typu „Velké činy vyžadují velkou zodpovědnost.”, což moje hodnocení posune o nějakých 10% nahoru. 70%