Režie:
Michael O'HerlihyScénář:
Henry DenkerKamera:
Donald H. BirnkrantHudba:
Fred KarlinHrají:
Kate Mulgrew, Jean-Pierre Aumont, Rossano Brazzi, John Forsythe, Lorne Greene, Leonard Mann, Dominic Chianese, Milo O'Shea, Everett McGill, Travis Fine, Penelope Allen, Ellen Barber, William Prince (více)Hrají
Kate Mulgrew
USA
Nejlepší filmy:
Tristan a Izolda (1979)
Star Trek X: Nemesis (2002)
Manionové v Americe (1981) (seriál)
Jean-Pierre Aumont
Francie
Nejlepší filmy:
Americká noc (1973)
Si Versailles m'était conté (1954)
Les Sept péchés capitaux (1961)
Rossano Brazzi
Itálie
Nejlepší filmy:
Vzdálené vrcholky hor (1984) (seriál)
Little Women (1949)
Vzdálené vrcholky hor (1984)
John Forsythe
USA
Nejlepší filmy:
Chladnokrevně (1967)
...a spravedlnost pro všechny (1979)
Escape from Fort Bravo (1953)
Lorne Greene
Kanada
Nejlepší filmy:
Producers' Showcase (1954) (seriál)
Kořeny (1977) (seriál)
Heidina píseň (1982)
Leonard Mann
Itálie
Nejlepší filmy:
Il pistolero dell'Ave Maria (1969)
Nevěrně tvá (1984)
Ciakmull - L'uomo della vendetta (1970)
Dominic Chianese
USA
Nejlepší filmy:
Kmotr (1977) (seriál)
Kmotr II (1974)
...a spravedlnost pro všechny (1979)
Milo O'Shea
Irsko
Nejlepší filmy:
Romeo a Julie (1968)
Vrah z Heartlandu (1993) (TV film)
Sacco a Vanzetti (1971)
Everett McGill
USA
Nejlepší filmy:
Brubaker (1980)
Příběh Alvina Straighta (1999)
Boj o oheň (1981)
Travis Fine
USA
Nejlepší filmy:
Narušení (1999)
Tenká červená linie (1998)
Láska dokáže stavět mosty (1995) (TV film)
Penelope Allen
Nejlepší filmy:
Sybil (1976) (TV film)
Psí odpoledne (1975)
Tenká červená linie (1998)
Ellen Barber
Nejlepší filmy:
Prvorozený (1984)
Fall (1997)
Beze stopy (1983)
William Prince
USA
Nejlepší filmy:
Sybil (1976) (TV film)
Operace Burma (1945)
Televizní společnost (1976)
George Murdock
USA
Nejlepší filmy:
Akta X: Jedináček (1999) (video kompilace)
Akta X – Akta 11: Pacient X (1998) (video kompilace)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Michael Higgins
USA
Nejlepší filmy:
Pevnost Apačů v Bronxu (1981)
Angel Heart (1987)
Rozhovor (1974)
Leonardo Cimino
USA
Nejlepší filmy:
V (1983) (TV film)
The Young Savages (1961)
Pod vlivem úplňku (1987)
Robin Clarke
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Sentenza di morte (1968)
Valentino (1977)
Sherrie Wills
Nejlepší filmy:
Smrtící atrakce (1988)
Vymítač ďábla III (1990)
Ghoulies III: Ghoulies Go to College (1991)
Amy Linker
USA
Nejlepší filmy:
DARYL (1985)
Doug Johnson
Nejlepší filmy:
Udělejme to znovu (1975)
Ztracený muž (1969)
Černý strašák u dveří (1973)