Italský hřebec

• Česko Večírek u Kitty a hřebců (více)

První filmovou rolí Sylvestera Stallonea byl Večírek u Kitty a hřebců, erotický film, natočený v roce 1970, kdy bylo Slyovi 24 let. Když Sly pomáhal kamarádovi z herecké třídy na prestižní newyorské škole Herberta Berghofa se scénou ze Smrti obchodního cestujícího, všiml si jeho vášně pro herectví Stephen Verona, zapamatoval si ho a o pár měsíců později ho pozval na konkurz na film Páni Flatbushe – zbytek je, jak se říká, historie. Večírek u Kitty a hřebců nebyl nikdy uveden do kin, ovšem po úspěchu Rockyho byl přestříhán a uveden jako Italský hřebec, což byla ostatně před Rockym Slyova přezdívka. Sly hraje roli "Studa”, jehož celý svět se točí kolem sexu, sexu a ještě hojnějšího sexu, což je zájem, který sdílí se svými podivnými přáteli i svou dívkou Kitty, která má rada muže drsné a svalnaté! (Magic Box)

Frajer42 odpad!

Jakožto Stallonův velký obdivovatel, jsem byl nucen podstoupit i tento velkofilm. Samozřejmě, že jsem již před zhlédnutím očekával monstrózní sračku, protože moc dobře vím, jak strašně zbytečným žánrem soft porno je. Pochopitelně to vím pouze z doslechu. Už úvodních 10 minut dost hlasitě našeptávalo, abych vzal nohy na ramena a utekl, dokud se to dá. Než Stallone předvedl, jaký je neuvěřitelný tvrďák, tak si zaběhal zasněženou krajinou v jakémsi medvědím kožichu, přeskákal 5 plotů, 10 laviček a nevynechal ani dětskou prolézačku. Průprava na Rockyho? Tiše jsem doufal, že až dojde na tu část pro dospělé, že to bude za něco stát. Nestálo! Příběh je od samého počátku lobotomická záležitost, takže jsem ho projel s patřičným zrychlením, které odpovídalo jeho kvalitám. Bohužel se do filmu dostala celá plejáda zrůdiček, takže nakonec nestál ani ten Sylvesterův kovboj. Chvílemi si člověk připadá, že zabloudil v zoo do bobřího výběhu. 60 minut vzájemného plazení se po sobě bych nepřál nikomu ani vidět, natož pak zažít. Chudák Sylvester, kam až se člověk musí snížit pro 200 dolarů. Tento pokus o film je mnohem horší, než už tak dost děsivá pověst, která ho předchází. Fuj, fuj, fuj. Už nikdy se nepodívám na Stalloneho tak, jako jsem se na něj díval dosud. ()

JesterKruger odpad!

Tak tohle je hodně velký omyl. Z nějakého záhadného důvodu jsem si myslel, že tento film je erotická komedie. Ono to vlastně i komedie ve finále je, protože to je tak špatně natočené, až se z toho dočista zblázníte, a pak se budete smát i tomu, když někdo se půjde vyčůrat, a nebo si bude mýt ruce. Co už ale taková komedie není, tak je důvod, proč tu Stallone vlastně hrál. Bylo to kvůli jeho finanční situaci, kdy byl úplně na dně, a hrál jen proto, aby nemusel spát někde pod mostem. Mě porna nikdy nezajímala, a asi mě ani zajímat nebudou. Maximálně když už, tak to musí být opravdu komedie. Ale ne komedie ve stylu, že se tvůrcům nepodaří natočit " film ", ale ve stylu, že se tvůrci opravdu o komedii snaží. Celý film se akorát táhne, a nudí. A jako bonus je to hnus k lidskosti. Jestli je tenhle film mauzoleum, tak to úplně nevím. Protože nikdy jsem neviděl aby se v mauzoleu konaly erotické orgie. Porna jsou prostě zlo, a vždy budou. ()

Faustka

Tak tohle je to přísně střežený tajemství....hm, hm, hm... erotika a kde? Kromě Sylvestra tam nebyl žádnej pořádnej chlap... no, voni tam byli vlastně jenom dva ;-) cha, cha..., ale za to Slyovo nádherně vypracovaný tělo a snahu pojmout to i po tý pohybový stránce (skoky přes překážky měl bravurně zvládnutý)... i božskej Rocky nějak začínal... dávám dvě roztoužený kůzlata. :-) ()

bubun

... a kdyby se to trochu zkrátilo a sestříhalo, mohlo to být na pět. Ne, vážně: čtyři hvězdy jsem musela dát už proto, že jsem se výtečně bavila, ale také tak trochu proto, že jsou tady uživatelé místy nespravedliví; vsadím se, že viděli i horší věci. Já tedy rozhodně, a navíc se ty filmy ještě tváří jako super art, nebo jako psychologické sondy... Tento "film" má do erotického filmu stejně tak jako do pornofilmu daleko,ale to mi vůbec nevadí. (Bylo by vůbec těžké ho někam zařadit.) Tolik jsem se nasmála, že takovou míru bizarnosti prostě musím odměnit. Co scéna, to perla, jen, jak jsem už psala, mohly být kratší, ale to by zas nebylo tak absurdní, to by bylo jen debilní. Například Stallone, tvářící se ukrutně, a mlátící do nohou postele koženým páskem, nebo jiná scéna, kde se "pořeže", a jeho dívka mu pak olizuje ruku politou červeným primalexem, to jsou prostě mistrovské kusy. Trochu mě mrzí, že nijak nedovysvětlili tu scénu, kde Stud ukradne nějaké slečně taxík (ta se vzápětí obnaží, a co je snad ještě divnější, když ji Stallone předběhne, stojí oba na kraji chodníku, ale když od ní Stud odjíždí, stojí již uprostřed sněhové pláně...) a pak se mu to v myšlenkách vrací - špatné svědomí? Uhranula ho? Nicméně pak se již jen oddává orgiím a tančí nahý kolo kolo mlýnský s nějakým ušatým Irem, kterej předtím sežral banán, černoškou a dalšími nahatými návštěvníky "večírku", takže se už nedozvíme, zdali to mělo něco znamenat. Asi ne. Co mě potěšilo, byl Stud, když skákal přes ploty a lezl na prolézačce, a pak také doprovodná hudba filmu. Bez ní by to nebylo ono. Jo a třikrát hurá distributorovi za tak výstižný obsah :)) ()

Ramone11

Krome nestydateho soulozeni zde Sly skace pres ploty a prohlizi se v zrcadle, zbylých cca 90% filmu jsou zabery na bobry...zabery na Slyovi koule...zabery na bobry... a ehm? Jo a do toho hraje silena disco hudba 70 tých let. Ja se proste naramne bavil (byl sem trochu pripitej) a musim ohodnotit tenhle skvost **** :-D ()

• Stallone neskôr o filme povedal: "Mal som na výber, buď hrať v tomto filme, alebo niekoho okradnúť, pretože som bol úplne na dne. Namiesto nejakého zúfalého činu som točil dva dni za 200 dolárov, aby som viac nemusel spávať na autobusovej stanici." [Zdroj: Playboy, September 1978] (Dr.Cilka)
  • Film se natáčel v New Yorku v USA. (rafix)
  • Sly dostává za tuto roli 100 dolarů za natáčecí den (celkem 200 dolarů). (McLushi)